Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam ile osób używa jeszcze starszych modeli iPhone? Sam używam 7plus i #!$%@? się z dnia na dzień coraz bardziej na ten telefon. Opóźnienia liczone w sekundach, Aplikacje się zacinają, klawiatura się nie wysuwa, połączenia nie chcą się nawiązywać. Zastanawiam się nad wymiana na 12 lub 13 ale czy warto teraz czy lepiej poczekać?
#iphone
  • 29
@LordDarthVader: Ale ja sobie zdaje sprawę że nie każdy korzysta z najnowszego smartfona, sam nie korzystam z najnowszego. Ale jeśli mam urządzenie które nadaje się do wymiany to wole wziąć najnowszy najlepszy możliwy na kolejne kilka lat.
@borysszyc: mam gdzieś jeszcze SE 1 i w porównaniu do aktualnego Xs nie ma jakiejś dużej różnicy w przy takim normalnym użytkowaniu. Wiadomo, że appki uruchamiają się trochę dłużej, ale nie jest to na pewno parę sekund. Jedynie coś z modułem wifi się popsuło i tylko na LTE działa, ale nie ma się co dziwić jak tyle razy spadł mi na ziemie.

Z Twoim też wygląda, że to raczej jakiś problem
@borysszyc: kiedyś #!$%@? sobie tweakow na X na tyle, że wolnej pamięci miałem 50mb przez cały czas niemając otwartej w tle żadnej apki i się dziwiłem że ciągle ubija wszystko w tle, co włączyłem apke to druga się wyłączała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyzerowalem, zrobiłem porzadek z czego korzystam z czego nie i teraz śmigają apki w tle i wszystko działa.

Zrób hard reset, #!$%@? fejsbuka mesengera