Wpis z mikrobloga

#reprezentacja #pilkanozna Myślałem, ze to żart, kaczka dziennikarska ale na serio ktoś w PZPN podjął temat z jakimś Anglikiem żeby go sprowadzić do kadry. Myślałem, ze czasy kiedy braliśmy każdego, kto miał w rodzinie kogoś kto przejeżdżał kiedyś przez Polskę już minęły ale widze nowe porządki. My chcemy być poważna reprezentacja a niektórzy na poważnie rozważają powołanie typa, który nie wie gdzie Polska leży XD
urojony_uzurpator - #reprezentacja #pilkanozna Myślałem, ze to żart, kaczka dziennika...

źródło: comment_1632787962F7wKHeUEuXbxPPnr7FWgPc.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
praktycznie w każdej repce europejskiej jest ktoś naturalizowany, nawet ruscy mają jakiegoś brazylijczyka na obronie


@IIIlIII: Tak gościa który od 14 lat mieszka w Rosji i ma żonę Rosjankę, rzeczywiście to to samo, co Cash który potrafi po polsku tylko "dzień dobry" i nigdy w Polsce nie był xD

Co innego naturalizowanie ludzi którzy tu spędzili w cholerę czasu, znają Polskę, polski język, polską kulturę, a co innego naturalizowanie typa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@everowy: PZPN zatrudnia trenera i mu płaci, jasne, że ma dużo do gadania. Do tego bez pomocy polityków raczej wątpliwe, żeby szybko dostał obywatelstwo, normalnie w urzędzie się strasznie długo czeka na to. Raczej gra menadżerska na podbicie wartości / nowy kontrakt / powołanie do Anglii.

@CzaryMarek: długo się czeka na nadanie obywatelstwa a nie wyrobienie paszportu
  • Odpowiedz