Wpis z mikrobloga

Czego Wam najbardziej brakuje w Forza Horizon i w związku z czym macie największe oczekiwania względem nowej części? Ja najbardziej liczę na lepsze czucie nawierzchni po której się jedzie plus efekty audio-wizualne z tym związane.
Miłym dodatkiem byłoby tez dodanie piasku spływającego z przedniej szyby przy widoku z pierwszej osoby, jeśli ktokolwiek był kiedyś na offroadzie na pustyni to będzie wiedział co mam na myśli. Niestety nie mogę znaleźć żadnego dobrego nagrania, które oddałoby ten efekt.

#forzahorizon4 #forzahorizon5 #xbox
  • 12
  • Odpowiedz
@Niss: wsparcie dla kiery, realne

Liczyłem na Japonię i się zawiodłem

Lepsze wstawki fabularne i więcej do roboty w end-game

Na lepszy model uszkodzeń nie liczę, nie będzie przez licencje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niss: tuningu takiego jak w NFS heat ( ͡ ͜ʖ ͡). Możliwość zmiany dzięki wydechu i inne pierdołki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Możliwość zmiany dzięki wydechu i inne pierdołki


@Kultafon: pod tym względem ma być znaczna poprawa, cześci będą zmieniać dźwięk auta, dużo nagrywali do tej gry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niss: Motory, działające serwery, możliwość tworzenia torów do driftu i jeżdżenia po nich z innymi ludźmi, większa różnorodność tras, większe różnice w prowadzeniu samochodów, lepsze poczucie prędkości, więcej trybów rozgrywek.
  • Odpowiedz
@Niss:Forza ma za mało możliwości tuningowych aut. Jeżeli ogarną ten aspekt swoich gier, to po nowe NFS-y, już mało kto będzie sięgał, skoro wszystko będzie w Forzie
  • Odpowiedz