Wpis z mikrobloga

Myślałam, że to poniedziałki są do kitu, ale piątek się w ogóle różowo nie zapowiada :/ Paczek do wysłania od groma, aukcji do wystawienia jeszcze więcej, szef nie wróci dzisiaj do firmy i tak muszę siedzieć do 17, bo ktoś musi zamknąć warsztat za mechanikiem :/

#pracbaza #dziendobrymirki #piatekzdupy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gaska: Jakbyś z----------a cały tydzień od 7 do 19.30 też chciałabyś mieć chociaż piątek lepszy, w który dodatkowo miałaś obiecane o 15 skończyć pracę :)
  • Odpowiedz
  • 0
@bslawek: Ale taka prawda przecież. Ja też siedzialam po godzinach, bo brakowało czasu i ludzi w zespole. Owszem, byłam wypruta, ale koniec końców lubiłam i lubię swoją pracę.
  • Odpowiedz
  • 1
@kuki_1988: Przecież po Tobie nie jadę, przedstawiam możliwe opcje. W pracy nie zawsze jest lekko i przyjemnie, niekiedy wymaga poświęceń. Ale masz przecież wybór.
  • Odpowiedz
Ojejq, biedna dziewczynka będzie musiala pracować a nie tylko pić kawę i przeglądać wypok.


@gaska: Spoko ;) Ja mam dzisiaj bardzo zły dzień, więc wszystko na mnie źle działa. Przepraszam, więcej marudzić nie będę ;)
  • Odpowiedz
@gaska: Ja wbrew pozorom wręcz uwielbiam swoją pracę, ale dzisiaj jest koszmarnie :/ Chociaż powinnaś mnie zjechać za to, że ciągle robię bez umowy :( i za nadgodziny nie mam ekstra stawki
  • Odpowiedz