Wpis z mikrobloga

@EagleOfFreedom: ale to co on opisał to nie jest problem z biosem, w sensie, że zbugowany. To normalne zachowanie jest, to na każdej płycie występuje która nie ma opcji bios flashback czy podobnej: pozwalającej aktualizowac bios z pendrive bezpośrednio bez podpiętego procesora -> to nie problem z biosem tylko specyfika budżetowej płyty nie mającej takiej funkcji.

swoją drogą VDH posiada bios flashback

możliwość aktualizacji BIOSU tylko gdy jest wpięty obsługiwany procesor
@EagleOfFreedom: Jak wyżej, czytanie komentarzy losowych kupujących nie ma znaczenia, czasami często dowiesz się że coś co jest zamierzone/logiczne dla kogoś innego jest błędem czy problemem. Bierz VDH na luzie, z kodem PBMBMSI w koszyku odejmuje od niej 80zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XkemotX: głównie League Of Legends (od bardziej wymagających gier mam Xbox Series X), także starczy na spokojnie. Za dwa trzy miesiące odłożę na jakąś średnią grafikę, może coś się ruszy do tego czasu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EagleOfFreedom: Ja mam pamięć złotej rybki dlatego spytałem jak debil jala grafika mimo że madz Ryzena 5 5600G (o czym zapomniałem zaraz po pierwszym komentarzu XD) - na luzie zagrasz w LoLa na ultra w ponad 60fps z palcem w dupie. Jak mowa o 1080p ofc.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: teoretycznie super mi się nie spieszy, procek już się nudzi w kartonie, leży mi jakaś b450m a pro max, ale wkładanie tam 5600g to chyba przerost formy nad treścią. Jeszcze trzeba aktualizować bios a żeby to zrobić trzeba mieć jakiegoś starszego am4... A na co polować i na co zwrócić uwagę?
@ha_112: jak używasz karty dźwiękowej zintegrowanej to pewnie na układ alc12xx (np1200), sensowną sekcję zasilania (ale bez przesady), ilość wyprowadzeń na których CI zależy (porty usb i ich prędkość, może usb C Ci potrzebne dodatkowo), wyprowadzenia rrgb i jakie jak korzystasz.

pytałem czy Ci się spieszy by bym Ci wysłał jak coś będzie na promocji ciekawego bo i tak zazwyczaj z 2-3 razy dziennie sprawdzam, tylko kwestia czy będe pamiętał o
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: tego mortara właśnie przegapiłem... Jak nie zapomnisz to wysyłaj, będę wdzięczny. Sam sprawdzam co jakiś czas. Ale płytki pod am4 nie pojawiają się zbyt często.