Wpis z mikrobloga

@budus2: bo jesteś głupi jak but. Pisze o portalu a ty się pytasz o okazje czy są lewackie. Jak okazję mogą być lewackie? Ile ty masz IQ? 6?
Chodzi o moderację która banuje komentarze z dupy bo tak bo srak, ziomek się o coś pyta dlaczego tak to nawet mu odpowiedzieć nie mogę bo mi ciągle oznaczają komentarze jako spam.
  • Odpowiedz
@budus2: ? O jakiej polityce co ty ćpasz chłopie?
Pisze normalny komentarz a jakiś cep któremu się nie podoba że się urodził cenzuruje wszystko co mu się podoba. Podobnie zresztą jak tutaj. Kim jest taka osoba co kocha cenzurować? Lewakiem.
  • Odpowiedz
@Cinkito: portal a nie użytkownicy którzy oceniają, gwarantuje ci że gdybym ja wrzucił podobną okazję z gazetą z prawej strony to nawet by moderacji nie przeszła bo nie.
@budus2: to ty chyba jeszcze poziom niżej od niedorozwoja, pozdrawiam cieplutko idiotę.
  • Odpowiedz
portal a nie użytkownicy którzy oceniają, gwarantuje ci że gdybym ja wrzucił podobną okazję z gazetą z prawej strony to nawet by moderacji nie przeszła bo nie.


@AshtarPL: przeszłaby. Możesz wrzucić to się przekonamy. No i pytałem chętnie, aż bym się chętnie dowiedział co chciałeś napisać i w odpowiedzi na jaki komentarz
  • Odpowiedz
@Cinkito: mam dużo przykładów, ostatnio ktoś pytał o kod polecający do WOLT lub inny kod dla nowych, napisałem że mam i jak chce to mu mogę wysłać, cyk i spam. Chwilę po mnie ktoś wkleił swój kod ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cinkito: nie przeszła by, na 10 okazji mam tylko 4, ostatnio jedna usunięta jako duplikat, owszem była taka okazja ale ziomek nie wstawił kodu którego cała okazja dotyczyła. Zgłosiłem, napisałem im jaki to kod i po 3 dniach nic więc wstawiłem sam, 30 minut była. Wychodzi na to że można wstawiać okazję z której nikt nie skorzysta bo nie będzie wiedział jak i elo odznaki leco!
  • Odpowiedz
@AshtarPL: raczej by przeszła. Trudno mi się odnieść do tego co piszesz, bo mocno chaotycznie to robisz. Musiałbym konkretne przykłady zobaczyć. Na Pepperze jestem długo, mam tam ponad 400 okazji wstawionych i zasadniczo sam miewałem jakieś problemy z moderacją, ale w życiu bym nie napisał, że ten portal jest lewacki, szczególnie patrząc na rzeczy typu okazje (i komentarze) dotyczące WOŚPu czy Wyborczej.
  • Odpowiedz
@Cinkito:
Jak jesteś tak długo to dobrze wiesz że na portalu często pojawiają się loterie i konkursy, które zgodnie z regulaminem muszą zapewniać, w przypadku udziału, nagrodę gwarantowaną.
Oczywiście nie dotyczy to konkursów peppera z tymi reniferami i pupilków moderacji. Sam się dowiedziałem o pepperze szukając informacji o pewnym "konkursie" rok później sam wrzuciłem kolejną edycję tego samego "konkursu"
Oczywiście stary jeszcze wtedy wisiał na stronie.
AshtarPL - @Cinkito: 
Jak jesteś tak długo to dobrze wiesz że na portalu często poja...

źródło: comment_1632751848WuCVdnfL0TjqQHBeftiVTN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
w życiu bym nie napisał, że ten portal jest lewacki, szczególnie patrząc na rzeczy typu okazje (i komentarze) dotyczące WOŚPu czy Wyborczej.


Portal jest lewacki, użytkownicy nie są, w czym masz problem żeby to pojąć?
  • Odpowiedz