Wpis z mikrobloga

Tyle jest dyskusji o tej lasce od Kamila XD
Ale ...
Według mnie beka nie jest z tego, że ona jest dziewicą.
Problem leży gdzie indziej.
Czy wy nie widzicie tego, że ona to wszystko recytowała?
Dajmy na przykład kawałek w którym widać to najlepiej:
Kamil: Chciałabyś wspólnie poprowadzić gospodarstwo czy... i już nie dała mu dokończyć.
Zaczęła wręcz krzyczeć, że oczywiście, że wspólnie!!! Innej opcji nie ma!!! I jeszcze o ciebie będę dbać gotować potrawy!!!
No ludzie wy serio tacy ślepi jesteście? Przecież ona nie mówi tego, co czuje, tylko to co babcia powiedziała, bo jak tak się zaprezentujesz wnusia to chłopak uzna, żeś najlepsza. I jak typiara usłyszała, tak się wykuła na blachę i poszła recytować.
I wyszedł cyrk.
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#rolnikszukazony
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Batmanswell: takie samo mam odczucie i mowielm do różowej że napewno matka z babka jej nakładały do głowy co ma powiedzieć a że ten Kamil pyta o te same rzeczy cały czas to jest się tekst zgrał gdyby zadal jakieś niestandardowe pytania mogło by dojść do jakiegoś zwarcia pod kopułą.
  • Odpowiedz
@Batmanswell: Sam byś sobie przygotował wcześniej gadkę, gdyby cię mieli pokazywać w ogólnopolskiej tv. Dziewczyna jest dzika, nigdy nie była nawet na randce, a pierwszą odbyła publicznie przy kamerach. To i tak cud, że tam nie zeszła z nerwów, tylko brnęła jak umiała. Wyszło oczywiście dziko, bo jak miało wyjść? Naturalnie i wdzięcznie? Tak to sobie mogą pozwolić chady Kamili, bo mają doświadczenie z kobietami. Albo Anżej, bo już randkował przy
  • Odpowiedz
@caramilla: Ty nadal nie rozumiesz xd No cóż, trudno, dla mnie ta laska to istny ewenement, jeśli zostanie to będzie robiła program tą sieczką co jej dokonali w głowie rodzinnie :D
Przygotować samemu gadkę autoprezentacyjną a wręcz krzyczeć i nie dać komuś dojść do słowa bo zapomni się słowa babci i w domu będzie #!$%@? to dwie różne rzeczy są XD
  • Odpowiedz
@Batmanswell: To powinna być przestroga dla wszystkich twardogłowych rodziców, którzy chcą trzymać dziecko pod kloszem do końca studiów. Po prostu taki człowiek jest nieprzygotowany do dorosłego życia. To była dla niej pierwsza randka w życiu, więc nie dziwcie się że jej reakcje są na poziomie 13 latki.
Dziewczyna nigdy nie miała chłopaka, więc się nawet nie całowała. Widać, że ma wpajany jakiś idealistyczno-romantyczny wizerunek małżeństwa. Taka dziewczyna po 10 minutowej rozmowie
  • Odpowiedz
@Batmanswell: a nie śmieszył cię Kamil, który chyba na każdej randce zapominał, o co chciał spytać, a jak sobie nagle przypominał, to zapomniane pytanie brzmiało "a czy widzisz się na wsi?", a jak cisza była już nieznośna, to mówił: "no to skoro nikt nie ma pytań, to może później pogadamy"? XD To był dopiero hit, bo chłop tam ma rozdawać karty w swojej grupie, a nie umie prowadzić normalnej rozmowy z
  • Odpowiedz
@caramilla: Skąd wiesz, że przez cała resztę przesłuchań nie miał czegoś pokroju PTSD po rozmowie z pierwszą loszką? Chłop zdominowany przez typiarę, która odstawiła przed nim teatrzyk. jak w przedszkolu.
No niejeden byłby w szoku XD może u kolejnych też już spodziewał się takich monologów.
Nie patrz jak na ofiarę tylko na nią, ale na niego tez spójrz z dwóch stron XD
  • Odpowiedz
@Batmanswell: a tobie lekko przychodzi obrona chłopaka i jazda po dziewczynie. On ma PTSD, a ona jest toksykiem z równie toksyczną babcią. () Chłopie, te dzieciaki mają po 21-23 lata, wyraźnie ci piszę, że po prostu wszystkich zeżarł stres. On pewnie tak samo doświadczona jak ona.
  • Odpowiedz
@Batmanswell: Z tą laską widzę potencjał na dymy. Przypomina mi się Marlenka od baseniarza. Ona zbyt poważnie podeszła do tej randki, tak jakby od tego zależało jej dalsze życie. Deklaruje się po 15 minutach rozmowy. To może odstraszyć Kamila i będzie podobna imba jak u baseniarza.
  • Odpowiedz
@caramilla: A ludzie w wieku 20 lat nie cierpią na choroby psychiczne, bo są na to za młode. X D
Oczywiście, że typiara może mieć ostro nasrane pod kopuła i zapewne ma i może tylko życie komuś zniszczyć.
No ale najwiecej maja do powiedzenia osoby, które niewiele wiedza o takich sytuacjach, prawda @caramilla ? XD
Ślepe brnięcie w swoje widzimisie xd nie mam sił na tak jałową dyskusje, sory
  • Odpowiedz
@caramilla: Zaburzenie a choroba to dwie różne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to ty wyśmiałaś, że nie mogą mieć nic z psychiką bo są młodzi i jedyne co mogło na nich oddziaływać to stres przed kamerami.
PLEASE ()
  • Odpowiedz
@caramilla: @Batmanswell: Ja to mam z tym programem inny problem. Chłopak 23 lata chce zakładać rodzinę, więc grono kandydatek to <23 lata. Która normalna 23 latka chce wyprowadzić się na wieś i rodzić dzieci? W tym wieku to ambitne dziewczyny studiują i imprezują. Ten kierunek jest zły, więc uderzamy w tony religii i tradycyjnych wartości... więc trafiają się jakieś laski jak ta bohaterka, która nigdy chłopaka nie miała. Później się
  • Odpowiedz
@director: kto wie, może ta Kamila znajdzie kogoś jak rolnikwszpilkach, chłop zza granicy zjechał by jej obrabiać co trzeba :D
Ja się jej nie dziwię, że jest sama bo w dzisiejszych czasach serio ciężko o kogoś normalnego, żeby się do życia obok nadawał.
A ona głupia nie jest, na pewno nie jeden typ faceta już przerobiła, wie czego chce od życia i nie będzie swoich standardów zniżać. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Batmanswell: ja się w ogóle nie ustosunkowałam do chorób czy zaburzeń, a jedynie wyjaśniłam, ze stres u tak młodych osób ma rację bytu, a wręcz byłoby dziwne, gdyby go nie było. Przestań mędrkować, bo nawet nie czytasz ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@director: dziewczyny jak widać nie są ambitne i nie muszą być, zresztą chłopak 23-letni, który chce rodzinę i dzieci już, teraz, ambitnych nie szuka. Tylko chętnych na takie właśnie domowe życie. Sam też przecież kariery nie planuje, wystarczy mu uprawa. Dobrali się oczekiwaniami i ambicjami, gdzie ten twój problem?
  • Odpowiedz
@caramilla: wcale nie #!$%@?ęłaś sarkazmu „On ma PTSD, a ona jest toksykiem z równie toksyczną babcią. () Chłopie, te dzieciaki mają po 21-23 lata, wyraźnie ci piszę, że po prostu wszystkich zeżarł stres.”
No #!$%@? wcale XDDDDDD
  • Odpowiedz