Wpis z mikrobloga

Kurde szkoda że Hamilton jest takim bucem i uważa się nie wiadomo za kogo bo szczerze gdyby nie wprowadzał takiej polityki do sportu to byłby naprawdę fajnym gościem

Obserwuję go na insta od dłuższego czasu i fajnie jak wrzuca jak gra na fortepianie czy bawi się ze swoim psem

A co do aspektów sportowych to pełen szacun za te 100 wygraną. #f1
  • 9
  • Odpowiedz
  • 18
@RarestOfAllPepes ja nie krytukuje że wypowiada się na temat spraw politycznych ale jest jednak sportowcem. Czy Lewandowski się wypowiada na temat tego że w Polsce durny rząd chce wprowadzić zakaz aborcji? Nie , bo nie chce mieć przeciwników tylko chce być dumą dla kraju jako człowiek sportowiec a nie polityk.
  • Odpowiedz
@Bekon2000: niemała część tego co gada to jego wojenka psychologiczna, która ma #!$%@?ć hehe. Nie powiem kibicowałem mu w 2007 czy 2008. Zadziwił mnie w 2009 i kolejnych latach gdy mimo że nie miał najlepszego bolidu to potrafil zwyciężać. Od 2014 go nie cierpię tak jak hejtowalem Vettela od 2010 zresztą :))
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bekon2000: Ja bym go chętnie zobaczył w odradzającym się Williamsie ale pod warunkiem że obok nie miałby Latifiego ogórka i jakis stabilny zarząd z jasno określonym celem jak np. Mclaren a nie jak Haas który nie wiadomo po co jeździ
Silniki Merca więc git
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Hamilton od jakiegoś czasu kojarzy mi się z Jacksonem. Mały książę żyjący we własnym świecie. Bogaty to nie ma przyjaciół a tylko tych którzy chcą się podczepić pod kasę. Jackson miał szympansa, Hamilton ma pieska. I jeden i drugi chcieli zbawiać świat i walczyć ze złem.
  • Odpowiedz