Wpis z mikrobloga

Dobra, wracam na tag

https://www.pb.pl/startuje-subskrypcyjny-windykator-dla-firm-1128610

Femion Technology startuje. Spółka na której już raz FEMionalnie zarobiłem (zapraszam do moich poprzednich wpisów) uruchamia kolejne usługi. Docelowo budowana jest grupa podmiotów której spółką matką jest Femion Technology a spółki córki zajmują się konkretnymi usługami - Vibil - windykacja, TryPay - płatności odroczone itd. Całość w technologii openbankingu

Obecna cena 2.25zł
Na pokładzie dwa fundy - Millennials VC i JR Holding

Nie powiem, trochę przez ten czas załadowałem właśnie w tych okolicach, i nie tylko ja. Zobaczymy. Oby

Ktoś śledzi ?

#akcje #gielda #newconnect #gpw #femion #femtech #inwestycje
Pobierz franek022 - Dobra, wracam na tag

https://www.pb.pl/startuje-subskrypcyjny-windykator...
źródło: comment_1632691526aV8kRQbWe23Fsb7aLbDcZL.jpg
  • 15
@huballus: TryPay to ich spółka córka, oni chcą kupić spółkę która ma status Małej Instytucji Płatniczej - czyli jest na liście tych 100-ilus spółek na stronie KNF’u. Rozkminialem zagadkę jaka to spółka ale szczerze Nie mam pojęcia, trzeba by dokładnie analizować.

Skąd wezmą pieniądze ? Będzie to sprawdzian dla całego ekosystemu w którym się poruszają, czyli grupy kapitałowej Femion i jej współwłaścicieli - dwóch funduszy inwestycyjnych. Osobiście obstawiam ze dwa fundy
Jeszcze ciekawy komentarz z FB - Dziś po sesji pojawił się ciekawy komunikat Femion Technology notowanego na NC - rozwijającej się prężnie konkurencji MPAY. Z dosyć ciężkiego językowo komunikatu można wywnioskować, że:

Femion Technology poprzez zakup tajemniczego podmiotu chce rozszerzyć działalność spółki ze swojej grupy - TryPay o klientów z branży kryptoaktywów dla których nabywany podmiot świadczył usługi KYC/AML. Jest to o tyle ciekawe, że od 01.11.2021 - UE wprowadziła znaczące
@huballus: No zobaczymy. Sentyment na spółkę na razie jest słaby zreszta w ogóle się nie dziwie. Ale konkretnych ludzi ze spółki jak i fundow znam i są naprawdę dobrzy, dlatego tak uważnie siedze na tej spółce. Raz już fajnie zarobiłem, oby udało się drugi i kolejny :)