Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego Minimajk ani WykopekBordo czy inni nieatrakcyjni mężczyźni posiadający laskę nie obalają #blackpill?

Dlatego, że kobieca psychika jest tak skonstruowana, że samica może uprawiać seks z mężczyzną wręcz odpychającym fizycznie ale posiadającym odpowiednie zasoby.

Minimajk jest w grupie najlepiej zarabiających Polaków przed 30 r.ż. i do tego ogromny fejm o bardzo dużym zasięgu.
To było pewne, że prędzej czy później jakaś #p0lka czy #plodnajulka się do niego przyklei bo korzyści z tego związku są dla kobiety u jego boku niewyobrażalnie większe od hejtu i krytyki jaka ją spotyka.

A co do WykopkaBordo to tutaj sprawa jest dość prosta.

Wykopek był poza normą bo zarabiał przez streamy a nie w fabryce smrodu jak ja czy inni użytkownicy tego zacnego portalu.
Co łatwiej powiedzieć ma #p0lka?

"Mój chłopak pracuje w fabryce smrodu" czy "Mój chłopak jest streamerem"?

#blackpill
  • 6
@czarny-kartofel-111: wykop bordo jeśli dobrze pamiętam to w sumie dawał mieszkać tej dupie za darmo w swojej chacie (jeśli się pomyliłem to mnie poprawcie) więc to typowa relacja transakcyjna, do tego dodaj edgy humor i typ zachowania który przyciąga #!$%@? laski i masz odpowiedź.

Minimajk nie kojarze, ale go wygooglowałem. To karzeł tak? No jest sławny i tyle xD

Laski mogą uprawiać seks z facetami którzy ich nie pociągają, to samo