Wpis z mikrobloga

@Shitadel: No to gratki. Ja dopiero dokupowałem w połowie 2020.

@NoKappaSoldier73 wejdź na youtube i zobacz co dziś wygadują. Podobne głupoty. "to tylko korekta"

@mazaken byłem wtedy zielony (ale on też, w przeciwieństwie do dzisiaj). nie kupowałem nic z jego filmów, ale też nie sprzedałem nic jak zaczęła się bessa. A tu trzeba było tłuc do głów że trzeba #!$%@?ć a nie dokupować.

@UrbanHorn Obecnie? 80% mam zamienione na stable. Jak
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: Nie jestem pewny w 100% ale tak w 80% :}. Ale dużo na to wskazuję że koniec hossy. Tak jak pisałem wyżej, część sprzedana i czekam na to co się wydarzy. Jak wyleci w górę wskakuję z powrotem. Altów prawie nie mam na chwilę obecną.
  • Odpowiedz
sprzedana i czekam na to co się wydarzy. Jak wyleci w górę wskakuję z powrotem


@Corona_Beerus: nie chce wyjsć na uszczypliwego, że drugi raz zwracam Ci uwagę, ale chyba trzeba robić dokładnie odwrotnie: jak wyleci w góre to sprzedawać. Kwestia może w jakiej perspektywie inwestujesz, ale to chyba przedwoczoraj byl właśnie fajny dzien na kupowanie i zostaje czekać czy urośnie. Z pierwszego posta też wynika, że miałeś dużo btc i sprzedałeś
  • Odpowiedz
Oczywiście, przewidując duże spadki super jest sprzedać, ale w momenvie, kiedy sprzedałeś i "poszedłeś z torbami" troche nie rozumiem, jaki był sens sprzedawać. Jak by teraz w mirsiąc btc poleciał do np. 10k to #!$%@? by mnie strzelił, ale napewno, jeśli wcześniej bym nie zdązył, to bym za 10k nie sprzedał - prędzej dokupił, żeby zrekompensować sobie strate.
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: Różnica jest taka, że wtedy grubas gadał i nie popierał tego niczym, tylko myśleniem życzeniowym. Jemu się tak wydaje, więc tak ma być. Teraz mamy glassnody, dane on-chain, które są dobre dla rynku. Wyprzedają się słabe ręce, a wieloryby i hodlerzy nie. Stąd mówienie, że hossa jeszcze się nie skończyła, jest czymś uzasadnione.
  • Odpowiedz
@bbul44: To co teraz to też jest życzeniowe. Glassnody nie działają. Ten chłop to powinien wiedzieć.

nie chce wyjsć na uszczypliwego, że drugi raz zwracam Ci uwagę, ale chyba trzeba robić dokładnie odwrotnie: jak wyleci w góre to sprzedawać.

@mazaken no widzisz, jeszcze mało wiesz. Nie ma co wchodzić na dołek po pęknięciu bańki bo może być jeszcze kolejne -80% od momentu w którym jesteśmy. Ale jeśli się pomylę (to nic
  • Odpowiedz
@mazaken: Przy okazji torb z 2017 nigdy nie sprzedałem. Teoretycznie nic nie straciłem (względem USD/PLN), ale to to była najgorsza decyzja jaka mogła być. Z około 50k zjazd na 6k bodajże (nie licząc w BTC z 1,2btc na 0.11) i codziennie przyglądanie się jak spada przez 2 lata. #!$%@? straszny. Teraz na ostatnich ruchach to splusowało i sprzedałem. Ale trzymanie tego jak tu niektórzy piszą tylko hodl to była ultra głupota.
  • Odpowiedz
wszystkie xd


@Corona_Beerus: I to jest błąd. Wielki błąd.

Portfel ZAWSZE musi byc zdywersyfikowany (i nie mam na myśli tego, że masz kilka krypto). Zdywersyfikowany - masz w nim i obligacje, i fundusze (różne!), i akcje/etf, i co tam uważasz ze "inwestycję dekady" (niewazne, czy jest to bitcoin, złoto fizyczne czy co tam jest modne).

Zobacz sobie chociażby, jak zarabiały przez ten czas obligacje COI: https://www.obligacjeskarbowe.pl/tabela-odsetkowa/?table_id=11754

Miałbyś do grudnia zyskane ok.
  • Odpowiedz