Wpis z mikrobloga

Doradźcie coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) jako iż jestem życiowym #przegryw nie wiem co jest grane xD Tydzień temu byłem na weselu gdzie było pełno mojej rodziny itp, zaprosiłem tam znajomą z którą znam się parę lat ale od zawsze było tylko "zwykłe cześć, co tam" (byłem zdziwiony że się zgodziła tam pójść wgl xD ale do rzeczy. Przed weselem wiadomo kox kontakt ona wypisywała prawie codziennie itp ja starałem się odpisywać ale też nie wisieć na telefonie ciągle, wesele tak samo było kox, wytańczyliśmy się było mega fajnie, poznała rodzine ciągle powtarzała że było super itp, gdy odwiozłem ją nad ranem do domu podziękowała za zaproszenie, dałem jej mały prezencik w podziękowaniu i nagle od tamtego czasu RIP. Nie odzywa się wcale, raz napisałem to od niechcenia odpisała, więc stwierdziłem dobra co będe zawracał tyłek xD ale w piątek napisałem ale tylko odczytała i cisza xD. Ktoś powie o #!$%@? tu chodzi? Chciałem zacząć jakąś grubszą znajomość ale w przeciągu tygodnia odstawiła się imba której nie rozumiem xD. Ktoś coś? Dać se siana? Czy coś pisać (ale wtedy wyjdzie że mi zależy) #przegryw #anonimowemirkowyznania #julka #zwiazki
  • 16
@Hera_Szegedri: Znaczy wiesz ja jestem przegryw jeśli chodzi o kobiety, ale mogę doradzić czego nie robić xD. Miałem taką sytuację w tamtym roku, że gówniane miasto powiatowe zmusiło mnie do pracy w cc 30 km od mojej chaty. Z jedną typiarką widywałem się na przerwach i wydawało mi się, że można coś zdziałać i potem firmę zamknęli przez obostrzenia. Napisałem na fb jak #!$%@? bo co miałem specjalnie dojechać, żeby jej
@Drago380: Ja też się uważam za przegrywa, chodziaż jak przebywam z koleżanką czy coś to nie stoję jak debil tylko zawsze coś pogadam, rozśmiesze i tak samo chciałem w tym przypadku. Nie oczekiwałem że powie że mnie "kocha" tylko ot tak pogadać, podtrzymać tą fajną relacje 2 tygodniową xD a zostałem opluty jak random i chciałem się dowiedzieć o co chodzi xD. Napisałem, tylko odczytała więc laska idzie w zapomnienie, nie