Wpis z mikrobloga

@vectus: ja akurat tym hell let loose jestem mocno zajarany, śledzę tę gre od kiedy się pojawiła, ale komp nie pozwalał pograć, jak ją dostanę w plusie to będę przeszczęśliwy. Będę sobie biegał medykiem i reanimował XD
@niko444: jaką starą Fifę? Przecież FIFA jak wychodzi nowa część to stare umierają. Sa przestarzałe składy i pustki na serwerach, szczególnie na trybie wirtualnych klubów.
Nie wspominając, że jakby dali jakąkolwiek inną Fifę niż 22, to posypał by się hejt, że dają graczom jakieś resztki jak psu xd żeś nieźle pojechał
@bank_robert: po pierwsze nie kazdy chce grac przez neta, w golfa da sie grac w ogole przez neta ? a jak by byl w plusie to i tak by odzylo, poza tym mi to nie przeszkadza ze sa stare kluby, chce po prostu sobie popykac, jak ktos ogarnia kto gdzie jest w jakim klubie to i tak kupuje co roku fife wiec to nie dla niego oferta, mi takie cos by
@niko444: na pewno da się grać w golfa przez neta.
Danie fify starej to byłby strzał w stope dla Sony. Już kiedyś oferta plusa mała mieć PESA i poszedł tak ogromny hejt, że wycofali i zmienili grę xD a to był ówcześnie najnowszy PES na rynku, ale po prostu zbliżała się nowa część i ludzie już marudzili.
Generalnie ja bym się na Fifę nie obraził, ale próbowałem wyjaśnić dlaczego nigdy nie
@niko444: z tym że gry odżywają po daniu ich do plusa masz rację, ale najczęściej to jest fenomen występujący wśród strzelanek, typu COD albo Battlefield/Battlefront. Ale te gry nigdy nie umierają aż tak jak FIFA/PES. Ja np. nadal gram w Battlefronta z 2015 roku i serwery na konsolach są nieprzerwanie pełne.