Wpis z mikrobloga

@GrudniowaNoc: Bitpanda jest spoko, firma zarejestrowana w Austrii, szybka weryfikacja, ja jestem zadowolony.
Łatwiejsza w użyciu jest chyba "Bitpanda", jednak to jest kantor i mogą być troszkę gorsze ceny. "Bitpanda Pro" to typowa giełda, trochę lepsze ceny, ale też bardziej skomplikowana w użyciu.
  • Odpowiedz
@szuwarek z tym najbardziej uregulowana i stabilna to ładnie poleciałeś. Najbardziej uregulowane to jest coinbase. Tam kyc robi agent FBI a fotki przechowuje NSA z CIA więc wycieku nie będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
A stabilna to jest każda dopóki nie ma dipa
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: użyłem sformułowania "stawania się", nigdzie nie napisałem że już jest, po prostu jest tu masa chłopków roztropków którzy myślą że jak im blokują sepę albo lewar x500 to znaczy że giełdę zaraz zamykają ()
  • Odpowiedz
Trzeba jeszcze bedzie wybrac usługe cold storage


@GrudniowaNoc: nie mam pojęcia po co ci usługa cold storage.
Jeśli nie chcesz kupować portfela sprzętowego to przeczytaj to https://www.wykop.pl/wpis/60401211/kiedys-napisalem-prosty-poradnik-jak-umozliwic-sob/
można za darmo bezpiecznie przechowywać, ogólnie chodzi o seed bo to dzięki niemu będziesz miał dostęp do tych BTC
Można iść maksymalnie na skróty, zainstalować portfel (aplikacja na telefon) np samourai wallet, zapisać seed na kartce i dbać by ta kartka nie wpadła
  • Odpowiedz