Wpis z mikrobloga

specjalnie dla Ciebie to zrobiłem. Doceń to!


@fajnypierozek: No to calkiem milo. Nie wpadles na pomysla ze trzeba tak bylo od razu?

A tak TBH to nie musisz mi pokazywac jakie sa ceny w niemczech bo bywam tam regularnie.

Jakbys jednak chcial "poszerzyc horyzonty" to proponuje sie zinteresowac takimi cenami jak:
-obiad w restauracji
-abo na telefon
-abo na internet szerokopasmowy
-ceny energii elektrycznej
-ceny czynszu
i na koniec wisienka:
podejdz
@fajnypierozek: wow super ze podjales wyzwanie. Pomimo ze nie taka restauracje mialem na mysli (to nie jest restauracja) to szakuniec za inicjatywe.

O taki wypok nic nie robilem.

NIe wiem czy jesz mieso ale jesli tak to podejdz do jakies restauracji (takiej gdzie sie siada przy stoliku i zamawia z menu - i na kuchni przygotowuja) i zamow jakas rolade. Moze byc sauerbraten jak nie bedzie rolady.

Ja w odwzajemnieniu zrobie
Rolada z kluskami + czerwona kapusta + piwo 31pln. (7pln piwo)

Jestem ciekaw Twojego rachunku za to samo


@gorzki99: czy ty mnie przypadkiem przed chwilą nie posadzales o bait z powodu braku daty a teraz sam bredzisz o jakimś obiedzie za 31zł bez paragonu?
czy ty mnie przypadkiem przed chwilą nie posadzales o bait z powodu braku daty a teraz sam bredzisz o jakimś obiedzie za 31zł bez paragonu?


@fajnypierozek: Czy ja przypadkiem nie napisalem ze najwczesniej w poniedzialek (bo weekend jestem poza domem)?

A nie... czekaj chyba napisalem. O patrz:

Ja w odwzajemnieniu zrobie to samo (najwczesniej w poniedzialek)
@gorzki99: wracając do twoich uslug i wszystkim co z tym zwiazane. Kiedy niemcy zaczną płacić swoim pracownikom 500-600€ to wtedy uslugi bedą mogly być tańsze. Ale nie liczę na twoje zrozumienie w tym temacie.
Ale nie liczę na twoje zrozumienie w tym temacie.


@fajnypierozek: Problem w tym ze to nie ja jestem tym ktory nie rozumie.

Porownywanie cen czy zarobkow kraju rozwinietego do rozwijajacego sie to debilizm. Zaczales to ja sie poprostu bawie.

40 lat temu polacy masowo jezdzili na zachod bo tam bylo lepiej. Teraz ukraincy masowo jezdza na zachod (zgadnij gdzie) bo tam jest lepiej.

Jestesmy tym dla ukrainy czym niemcy byly dla
@fajnypierozek: Czyli jeszcze gorzej. Nawet ukraincy nie chca w tym kraju pracowac.

Swoja droga to zdania "ekspertow" wsadz sobie gdzies. Ja bazuje na tym co widze.
Dosc czesto zamawiamy tira na transport - 80% kierowcow to ukraincy. Po budowach podobnie. Ostatnio jak robilem okresowe to koles z grupa ok 20 osob sie rejestrowal - zgadnij po jakiemu mowili miedzy soba?
(nie wiem moze to byli rosjanie a nie ukraincy)

Ale skoro