Wpis z mikrobloga

specjalnie dla Ciebie to zrobiłem. Doceń to!


@fajnypierozek: No to calkiem milo. Nie wpadles na pomysla ze trzeba tak bylo od razu?

A tak TBH to nie musisz mi pokazywac jakie sa ceny w niemczech bo bywam tam
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: wow super ze podjales wyzwanie. Pomimo ze nie taka restauracje mialem na mysli (to nie jest restauracja) to szakuniec za inicjatywe.

O taki wypok nic nie robilem.

NIe wiem czy jesz mieso ale jesli tak to podejdz do jakies restauracji (takiej gdzie sie siada przy stoliku i zamawia z menu - i na kuchni przygotowuja) i zamow jakas rolade. Moze byc sauerbraten jak nie bedzie
  • Odpowiedz
Rolada z kluskami + czerwona kapusta + piwo 31pln. (7pln piwo)

Jestem ciekaw Twojego rachunku za to samo


@gorzki99: czy ty mnie przypadkiem przed chwilą nie posadzales o bait z powodu braku daty a teraz sam bredzisz o jakimś obiedzie za 31zł bez paragonu?
  • Odpowiedz
czy ty mnie przypadkiem przed chwilą nie posadzales o bait z powodu braku daty a teraz sam bredzisz o jakimś obiedzie za 31zł bez paragonu?


@fajnypierozek: Czy ja przypadkiem nie napisalem ze najwczesniej w poniedzialek (bo weekend jestem poza domem)?

A nie... czekaj chyba napisalem. O patrz:

Ja w odwzajemnieniu zrobie to samo (najwczesniej w poniedzialek)
  • Odpowiedz
@gorzki99: wracając do twoich uslug i wszystkim co z tym zwiazane. Kiedy niemcy zaczną płacić swoim pracownikom 500-600€ to wtedy uslugi bedą mogly być tańsze. Ale nie liczę na twoje zrozumienie w tym temacie.
  • Odpowiedz
Ale nie liczę na twoje zrozumienie w tym temacie.


@fajnypierozek: Problem w tym ze to nie ja jestem tym ktory nie rozumie.

Porownywanie cen czy zarobkow kraju rozwinietego do rozwijajacego sie to debilizm. Zaczales to ja sie poprostu
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Czyli jeszcze gorzej. Nawet ukraincy nie chca w tym kraju pracowac.

Swoja droga to zdania "ekspertow" wsadz sobie gdzies. Ja bazuje na tym co widze.
Dosc czesto zamawiamy tira na transport - 80% kierowcow to ukraincy. Po budowach podobnie. Ostatnio jak robilem okresowe to koles z grupa ok 20 osob sie rejestrowal - zgadnij po jakiemu mowili miedzy soba?
(nie wiem moze to byli rosjanie a nie
  • Odpowiedz