Wpis z mikrobloga

@Banderino: i chyba najgorsze co może być. to wspólne nakręcanie. Dziś widziałem choinkową "bombkę" jako postać anime, gdzie miała pętle na szyi i tak była zahaczona o drzewko. Pierwszy komenatarz innego użytkowanika "to ja na święta". No ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@prawo: Miałem cięższy okres w życiu , alkoholizm i dużo innych problemów i jak tak czlowiek codziennie widzi takie obrazki to siada na psyche i przychodzą myśli a może to jednak ma sens? Ogólnie wykop to niezły ściek i zastanawiam się dlaczego dalej tutaj siedzę
  • Odpowiedz
czemu na mirko co 2 wpis jest o depresji, maraźmie życiowym albo o targnięciu się na swoje życie?


@prawo: generalnie to jest dodatnia korelacja między ilością czasu spędzana na social mediach a częstością występowania depresji. No a mirki to są ludzie którzy siedzą w necie cały dzień więc nic dziwnego.
  • Odpowiedz
czemu na mirko co 2 wpis jest o depresji, maraźmie życiowym albo o targnięciu się na swoje życie?


@prawo: Słuszna uwaga. Nie wiem czy spora część to nie są szkodliwe trole (no już 2 takich było na tagu przegryw) ale jakiekolwiek pisanie czegoś pozytywnego co może poprawić życie spotyka się z ścianą i negatywną reakcją. Sam byłem i jestem na facebookowych grupach dla ludzi zaburzonych. Tam nie ma czegoś takiego a
  • Odpowiedz
czemu na mirko co 2 wpis jest o depresji, maraźmie życiowym albo o targnięciu się na swoje życie?


@prawo: Bo milenialsi mają najbardziej #!$%@?ą sytuację socjo-ekonomiczną ze wszystkich ostatnich pokoleń. To nie jest wcale "wspólne nakręcanie się", a zwyczajne żartowanie z innymi ludźmi, którzy rozumieją i czują to samo. Już dawno zrobiono o tym badania.
https://theconversation.com/depression-memes-may-be-a-coping-mechanism-for-people-with-mental-illness-129847
  • Odpowiedz
@prawo: @prawo: ale wy się dziwicie,że mieszkając w Polsce ktoś ma depresje? Sam Rynek nieruchomości i matrymonialny może bardzo szybko człowieka dobić. Pisanie o tym,że najchętniej by się zabiło to wołanie o pomoc. Przez takich ludzi jak wy inni popełniają samobójstwa,bo #!$%@? hurr durr jak można mieć depresje. TFU
  • Odpowiedz