Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@brakloginuf: boje się, ale nie aż tak by nie poczekać do poniedziałku xD nie znam się na tym, trzeba pewnie kupić wkładkę, a nie wiem czy to tak o od ręki można dostać czy się to zamawia czy co, więc chce się umówić od razu na gotowe na poniedziałek.

O której wstajesz?
  • Odpowiedz
rzeba pewnie kupić wkładkę, a nie wiem czy to tak o od ręki można dostać czy się to zamawia czy co, więc chce się umówić od razu na gotowe na poniedziałek.


@Poziomkowa: jak wkladka do wymiany to banal i kupisz taka w kazdym budowlanym, tylko trzeba znac jej dlugosc, a wymiana to odkrecenie jednej sruby, wyciagniecie starej, wsadzenie nowej, przykrecenie jednej sruby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brakloginuf: ja jak nie mam budzika to się budzę o 12 xD
Chciałam tylko porównać.

A to są drzwi z milionem bolców na górze, dole , po środku. To też tak łatwo? Raz już kupiłam w Castoramie wkładkę i się okazało że lewa a nie prawa. I teraz mi wszystko na odwrót działa xD
  • Odpowiedz
Ja sie budze jak sie wyspie, nieraz jak czekam az przyleza pracownicy do biura aby przekazac im informacje i ide spac po 9 to wiadomo ze o 12 nie wstane xD

To też tak łatwo?


@Poziomkowa: zazwyczaj tak, bo mechanizm a wkladka to odmienne sprawy, a takie rzeczy sie standaryzuje od lat

a jak jedziesz autem to wiesz ktore lewo to w lewo? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brakloginuf: jak mówi to spoko, ale jak tylko zobaczę moją trasę i wiem że na następnym skrzyżowaniu w prawo to wtedy cyk w lewo (,) za te pomyłki jest winne zmęczenie, innego wytłumaczenia nie ma! Dzięki za kopanie mnie po takim dniu, od razu lepiej xD
  • Odpowiedz