Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie, ale to typowy przykład nowobogackiego buca. Znowu zachwyca się Stanami, a Polskę uważa za zaściankowy kraj. Człowiek, który uważa, iż klejący się stół w restauracji w USA to wyznacznik dobrego smaku, a ten sam objaw w Polsce to powód do wzięcia Ludwika i mycia stołu... Wybaczcie, ale to coś takiego może wymyślić buraczek-cebulaczek, który dorobił się na pokrętnych interesach. Obyście nigdy nie pracowali u takiego człowieka.
#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie dopisałem, ale oczywiście dzisiaj Marcinek w podobnym stylu. W USA stoi się w kolejce inaczej niż w Polsce. Wiadomka, w Stanach pełna kultura, u nas buraki, którzy soją, bo dostali 500+. A mnie stać, dorobiłem się na kombinowaniu w fakturkach i na bazarku. A ty co? Dalej pracujesz uczciwie, żal mi Ciebie :P
  • Odpowiedz
Znowu zachwyca się Stanami, a Polskę uważa za zaściankowy kraj.


@Dymacz997: No ciekawe dlaczego, jak on śmie, xD

Wiadomka, w Stanach pełna kultura, u nas buraki, którzy soją, bo dostali 500+.


Jeśli porównać bójki januszy i kuców przy otwarciu sklepów Siajomi i klimat premier ajfonów 3/4/5, to pewnie można by takie wnioski wyciągnąć, bo faktycznie te kilka lat temu sprzęty od Apple generowały mnóstwo pozytywnego hajpu. Teraz po co tam
  • Odpowiedz