Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z szanownych użytkowników Wykopu ma doświadczenie z #antena tego typu jak na załączonym obrazku?
Potrzebuję anteny by wzmocnić sygnał do #internetmobilny w #orange . Moja #mama (może trochę dla atencji) mieszka w miejscu, gdzie jest kiepski zasięg i chciałem wzmocnić jej sygnał do #internet -u. Nie ma możliwości podłączenia Internetu przez kabel.

Będę wdzięczny za opinie i porady.

Opis na stronie sprzedawcy:

Antena DUAL Signaflex II 2x23dBi dla GSM / Aero2 / 3G / 4G LTE 2x10 metrów + kod dostępu do mapabts.pl na 14 dni gratis
Zysk energetyczny 2x23dBi
2x przewód 10 m zakończony FME
Do wyboru konektory: 2x SMA. 2x CRC9, 2xTS9 lub 2xTS9 prosty (przy zakupie prosimy o wybór odpowiedniego konektora w wiadomości do sprzedającego)
Antena w systemie X-CROSS
Polaryzacja pionowa i pozioma
Wykonanie z wysokiej jakości ABS
Nasza antena wspiera również sieć 5G (częstotliwość 3800 MHz)
Uwaga: maszt NIE WCHODZI w skład zestawu

Dodatkowo tagi #plus #tmobile #aero2 #gsm #lte
p.....m - Czy ktoś z szanownych użytkowników Wykopu ma doświadczenie z #antena tego t...

źródło: comment_16324854581dvn0HfNdkXHPIcDbujw4F.jpg

Pobierz
  • 24
@przegryzam: fajnie że działa i szkoda że muszę to powiedzieć, ale ten router to nie jest za dobry wybór za tą cenę. TP-Link robi kijowe routery pod LTE, nie wiem gdzie je polecali, za to te "zwykłe" są git. Tutaj za 3 stówy masz router kategorii 4 (max 150/50Mbps) a co za tym idzie nie obsługuje wszystkich technologii dzisiejszych dostawców, nie wiem też czy tam w ogóle zaimplementowali agregację bo te
@przegryzam: ten ruter to wybór wyłącznie dla osoby, która nie ma absolutnie żadnych wymagań dotyczących internetu. Ten elektrobubel od tp-linka nie posiada żadnego sterowania pasmami z którymi się łączy, domyślnie wybiera najgorsze, bo jest najmocniejsze i jest to produkt zabytkowy funkcjonalnie. Dokładasz 100 zł i kupujesz Huawei B628 z OLX i masz agregację nawet 4 pasm i możesz wybrać lub wykluczyć odpowiednie pasma. To czysty przypadek, że akurat w Twojej sytuacji