Wpis z mikrobloga

Czy warto przejść z #innogy na #lumi #lumipge? Czytałem opinie i sporo ludzi narzekało na jakieś problemy z wypowiedzeniem umowy itp. Ale przy zapowiadanych podwyżkach cen prądu ich oferta z gwarancją ceny na 2 lata jest kusząca. Czy ktoś miał z nimi jakieś problemy? Czy śmiało podpisywać i się nie przejmować ceną prądy przez najbliższy czas?
  • 9
Lumi ma gwarancję na rok i w perspektywie podwyżek to super opcja. Tylko sprawdź czy nie masz oferty terminowej w innogy ( na pierwszej stronie fv, produkt: najprostsza dla ciebie)
@pp93: ostrzegam tylko, że ich przedstawiciele handlowi to oszuści (zostałem oszukany w sprawie rozliczeń miesięcznych i podawania odczytów), obsługa klienta ma w dupie fakt mówienia o tym, a kontakt z firmą przypomina kontakt z firmą krzak.
@zbinior: nie ma na co czekac, sam od 2 lat mam tam umowę i oszczędności liczę w tysiącach. Jedyny sprzedawca który na dzień dzisiejszy oferuje stała cenę przez 2 lata
@korzoh wniosek składałeś przez internet czy telefonicznie? Ile czekałeś na weryfikację danych z formularza? Jak wyglądało rozliczenie z innogy? Dostałeś fakturę od Lumi i tam już było wszystko uregulowane czy trzeba było dopłacać czy ewentualnie dostałeś zwrot od starego dostawcy?
@Chandox: online, bo szybciej. Około 2-3 dni czekałem na przesłanie gotowej umowy do podpisania. Rozliczenie z innogy - dzień przed planowanym wejściem w życie umowy z lumi przyszedł inkasent z innogy i zczytal stan licznika. Po 2 tygodniach z innogy dostałem fakturę końcowa bazującą na tym odczycie. I jeśli z tego dokumentu wynikała nadpłata to musiałem zgłosić się do innogy po jej zwrot. W lumi staruje od 0 zł ( a