Wpis z mikrobloga

@theicecold: Podaję pomocną dłoń bo może CI się przydać

Aby przeżyć miesiąc za 100 zł potrzeba:
- 1kg ryżu ok. 3zł
- 1kg makaronu ok. 2,5 zł
- 1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
- 6kg ziemniaków ok. 8zł
- 2kg margarany ok 5 zł
- 150 bułek około 50zł
- 10 paczek Chochoszoków ok. 20
- 15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów
  • Odpowiedz
@theicecold: Ja tez, mialem ok 100 probek a po odkryciu tagu w lipcu nakupilem z 80 innych dekantow, ale mam ostatnie 4 dekanty do sprzedania (polecam zobaczyc ogloszenoe na moim profilu) i za kase z dekantow kupuje jedna flaszke ulubionego zapachu na zime i koncze te zabawe z dekantami, na polce zostanie mi dekant YSL Opium i Rive Gauche oraz Chanel Platinum Egoiste, a z flaszek tylko Versace Dylan Blue i
  • Odpowiedz
@Asjopek: Noni po prostu nie chce byc kolesiem tysiaca zapachow, wtedy tak naprawde jest sie kolesiem o zadnym zapachu. Dwa signature scenty crowdpleasery o dobrych parametrach i elo :) Zadne palone gumy, arabskie lajno wielblada i mul z dna rzeki za milion zlotych, tylko cos przyjemnego na wszystkie okazje i ja jestem zadowolony :)
  • Odpowiedz
@Waidner: @RumClapton: ja tam chcę na spokojnie powoli zbierać kolekcję flakoników (chociaż póki co mnie nie stać specjalnie xD), wszystkich mieć tak po 3-5 na różne pory i okazje, żeby mieć w czym przebierać i żeby fajnie wyglądało se na półce

W dekanty nie będę się bawił, najwyżej poogarniam jeszcze jakieś próbki, żeby poszerzyć horyzonty
  • Odpowiedz