Wpis z mikrobloga

@TenTypZez: sam sobie poszukaj "czego chcą czesi", jest też na wpolityce.pl ale pewnie nie przeczytasz tego tak samo, jak ja nie tknę oko.press
w skrócie, chodzi o to, że chcą możliwości nakładania kar na Polskę, które nie mają być rozstrzygane przez żadne sądy, a mają być nakładane arbitralnie przez stronę czeską. Nie pasuje im norma emisji? Cyk, kara. Nie pasuje im hałas? Cyk, kara... i tak w kółko. Serio? O to
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: Ah, czyli sam nie wiesz i tylko tak słyszałeś, a podajesz jako fakt? xD Z resztą o tym było wiadomo od lat. Kary są już dlatego, że to olali. Zlikwidowanie tej kopalni i elektrowni i tak jest w naszym interesie niezależnie od Czechów.
  • Odpowiedz
Kary są już dlatego, że to olali.


@TenTypZez: i to jest fakt? xD weź nie kpij sobie, pieprzycie na wykopie, że biedni Czesi chcieli się dogadać, a nasi nie, a tymczasem to gówno prawda. Czech to nie jest postępowy neuropejczyk, tylko cwana menda, która Cię wyrucha na hajs przy pierwszej okazji
  • Odpowiedz
@Norskee: raczej nie zamyka, ale na szczęście tylko na wykopie. Tutaj się skanalizował element, który jest gotów nasrać na Polskę, byle tylko PiS miał gorzej xD
Będą wysnuwać kłamliwe teorie, że biedni Czesi chcieli się dogadać :)
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja szybko zostałem lewakiem ...nie bronie Czechów tyłków mówię o ogolno pojętych zdolnościach załatwiania czegokolwiek po cichu przez PiS. No nie powiesz mi że oni potrafią w PR i cicha robotę. Tylko najlepiej po bandzie :)
  • Odpowiedz
@czuczer: ale o czym mówi 12 spotkań po 3 dni? Już się dogadywali, już był protokół, a nagle Czesi mówią, że ten protokół nic dla nich nie znaczy i jazda rozpoczyna się od nowa xD
pieprzyć Czechów i pieprzyć unijne kary, cieszę się, że jest rząd, który się temu przeciwstawił. Kidawa już wyskoczyła, że kopalnie zamknąć, a kary zapłacić xD no #!$%@?
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: ok ja tego nie śledzę aż tak dokładnie i nie twierdzę, że wszystko jest czarne i białe. Ale kurde Panie prędkość światła z jaką mając swoje zdanie od razu zostaje się lewakiem albo pisiorem w tym kraju sięga zenitów. Nie da się nic normalnie pogadać - dlatego w 99% nie wchodzę w tematy polityczne bo z tego nigdy nie ma nic dobrego
  • Odpowiedz
@czuczer: ok, może przesadziłem, ale to właśnie lewactwo na wykopie słynie z bronienia biednych Czechów i srania na Polskę, bo legenda głosi, iż "nie chcieli się dogadać" xD

Czesi są dobrzy, bo postępowi, nie mają kleru, jest LGBT i w ogóle cud, miód, maliny
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: Wydawalo mi sie ze czesi pluja sie o brak dostepu do wody bo obnizyl sie poziom wody gruntowej.

Ty twierdzisz ze chca zeby im sfinansowac caly rozwoj infrastruktury itp.

Czy jestes w stanie mi pokazac stanowisko polskiego rzadu co moze dac czechom?

Najlepiej by bylo jakbys pokazal mi dokumenty gdzie kopalnia zobowiazala sie pociagnac rurociag i dostarczac wode do tej wioski z ktorej niejako wode "spuscila" I tyle. NIe zadne
  • Odpowiedz
@gorzki99: Czesi oprócz kasy, chcą dowolnego nakładania kar na kopalnię/elektrownię, bez żadnego sądu i decyzji strony polskiej. To oni mają być 100% decydentami.
Nie pasuje im kolor powietrza? Cyk, kara... o to chodzi
  • Odpowiedz
Czesi oprócz kasy, chcą dowolnego nakładania kar na kopalnię/elektrownię, bez żadnego sądu i decyzji strony polskiej. To oni mają być 100% decydentami.

Nie pasuje im kolor powietrza? Cyk, kara... o to chodzi


@Sekularyzacja: To ze chca nie oznacza ze dostana. Kompromis - mowi to cos panu panie ferdku? Tak dziala polityka. Podajesz nierealne rzadania a potem z nich rezygnujesz i spotykasz sie po srodku ugrywajac to co wlasciwie chciales ugrac i
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: ale fikołek. Ktoś gdzieś poza granicami naszego kraju decyduje że my na terenie naszego kraju nie możemy wydobywać surowca zasadniczo strategicznego bo zasilającego kopalnie dlatego że w innym kraju coś się może stać (jeszcze się nic nie stało) i my mamy za to płacić pół bańki dziennie. A Twój wpis brzmi jakbyś bronił takiej decyzji xd tak jakby twój sąsiad poszedł do sądu bo ty podlewasz działkę i jemu może
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: a zamiast rozdawania pieniędzy na utrzymywanie patologii można by było wybudować elektrownie jądrową przez co ceny wielu dóbr produkowanych w Polsce by spadły, gdyż poprzez zwiększenie podaży prądu zmniejszyłyby się ceny za niego i spadł by koszt produkcji tychże dóbr. Wtedy wszystkim by było lepiej z wyjątkiem patologicznych nierobów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@rmk93: Mhm, czyli Twoim zdaniem sąsiad ma prawo podnieść alarm dopiero jak coś się stanie a nie kiedy widzi, że działania prowadzą do sytuacji awaryjnej? Czyli aktywizacja w armii miałaby nastąpić dopiero jak wróg wchodzi na nasz teren a nie kiedy obserwowany jest wzmożony ruch wojsk po drugiej stronie granicy? Służby porządkowe wzywasz jak widzisz że ktoś polewa samochody na parkingu benzyną czy dopiero jak się wszystko zjara? No i w
  • Odpowiedz