Wpis z mikrobloga

Mam problem z odszkodowaniem. Szkoda jest niewielka, bo jest tylko do lakierowania zderzak. W piątek zahaczył mnie gość który był ubezpieczony w firmie Accredited Insurance. Jest to firma która jest zarejestrowana na Malcie. Dzwoniłem do mojego ubezpieczyciela który powiedział, że nie jest w stanie mi pomóc i mam zadzwonić do Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Od tego Biura dostałem informacje, że mam dzwonić do PZU i oni się tym zajmą. Dostałem dzisiaj odpowiedź z PZU, że nie są w stanie mi wypłacić odszkodowania. Zadzwoniłem znowu do Biura Ubezpieczycieli i podali mi, że jest firma Toleranceins która jest przedstawicielem tej maltańskiej firmy. Oczywiście wyszło, że jest to firma kogucik, której rzeczywistym beneficjentem jest obywatel Litwy, a dodatkowo nie ma podanego żadnego telefonu, nie wspominając o stronie internetowej. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia w podobnej sprawie?
#oc #ubezpieczenia #odszkodowanie #kolizja
  • 31
@vertical: Jak skończy się sprawa to dam znać. Całe szczęście szkoda jest niewielka, bo nie wyobrażam sobie mieć szkody całkowitej i załatwiać wszystko z taką firmą, zaczynając od lawety na miejsce zdarzenia, a kończąc na szkodach zdrowotnych i materialnych. Moim zdaniem powinno być jakieś prawo które obliguje taką "firmę" do podania na stronie UFG przedstawiciela w kraju oraz jakieś infolinii 24h.
@prawilnymireczek: Cześć, mam podobną historie do twojej i podobne uszkodzenie, dziś wysłałem komplet zdjęci i dokumentów do WTW Services. Jak czytam na google opinie o tej firmie to nic tylko ręce załamać. Długo czekałeś na wypłatę odszkodowania ??