Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie Miruny i Mirabele

Zwracam się do was ( do tych mądrzejszych i bardziej doświadczonych w zagadnieniu ) o drobną pomoc/ sugestie.

Pracuje aktualnie na etacie handlowca i nie zamierzam tego zmieniać ale z racji tego że pora w końcu chwycić życie za mordę zatrudniłem się w kolejnej firmie gdzie będę pracować w godzinach popołudniowych.
Jest to firma z południa polski zajmująca się programowaniem aplikacji, stawianiem stron internetowych i trochę marketingiem.

Jako że jestem w połowie Włochem, moje zadanie polega na znajdywaniu klientów na strony internetowe ( póki co tylko strony, docelowo również aplikacje ) we Włoszech.

tutaj pojawia się pytanie :
1. Czy ktoś z was pracował/pracuje w podobnej branży i jest mi w stanie zasugerować w jaki sposób najlepiej szukać zleceń
2. na obecną chwile postanowiłem że będę szukać firm w google maps w większych miastach i odzywać się do poszczególnych firm widząc że mają słabo wykonaną stronę, być może spróbuje również linkedina

za wszelkie sugestie niech wam Bozia/Jahwe/Allah/LatającyPotwórSpaghetti wynagrodzi

#it #programowanie #webdesign #pracait #praca #pytanie #pytaniedoeksperta #marketinginternetowy #marketing #stronyinternetowe #stronywww
  • 4
  • Odpowiedz
Też chętnie posłucham jak ktoś ma tipy jak znajduje klientów.
Ode mnie to mogę zasugerować wrzucenie swojej oferty na strony jak fiverr czy upwork, ale ciężko tam znaleźć klientów.
  • Odpowiedz