Wpis z mikrobloga

Fałszywa Wiki się rozkręca. Żeby utrzymać sie w hp zwróciła w głowie Miłoszowi. Robiła co mogła
biegała za nim, lizała sie z nim, mówiła o tym że mu ufa i zapewniała o rodzącym sie uczuciu. Zakłamana cwaniara. Na ta chwilę mówi tylko że mu ufa. Reszta poszła w zapomnienie bo do niczego nie jest już jej to potrzebne. Wyczuła teraz szanse u Łukasza bo do tej pory był dla niej poza zasięgiem i co??? już mu się z dupskiem pcha. Myślę że
#hotelparadise
  • 26
@mariola2210: no i zajebiscie XDDDDD to nie jest sanatorium przynajmniej cos sie dzieje a Wika wie po co tam jest. Juz wole ocieranie dupskiem o #!$%@? uszatego niz ogladanie jak pozostali uczestnicy jedyne co robia to #!$%@? o starej gwardii i szeptaja po katach majac sie za wysmienitych graczy xD i #!$%@? ten łoniak co obraza sie jak panienka bo klauno miala w dupie jego gorzka herbate, no blagam.
@Rosalinea: ten odcinek to byl zloto ( ͡° ͜ʖ ͡°) juz widze jutro pekajace dupy grażyn ze wika taka strasznie falszywa i jak typowe zlote rybki zapomna co stara gwardia #!$%@? i jeszcze zaczna im klaskac ze mieli racje co do Wiktorii. Ludzie ogladajacy ten program sa tak przewidywalni w swoich zachowaniach ze hit. Przezywaja wszystko jak mrowka okres. Ja sie bawie swietnie ogladajac te dymy a
@Amikamamy: Spoko, to jest program i musi się coś dziać! Nie lubię tylko jak ktoś bawi się uczuciami innych tylko po to żeby sie utrzymać w programie. Jezeli byłaby w porządku to teraz kiedy osiągnęla swój cel pogadałaby z nim w cztery oczy i niebrgnęłaby w to dalej żeby go bardziej nie krzywdzić. Jest pieprzoną egoistką nie patrzy na uczucia innych patrzy tylko na siebie w poprzednim odcinku zalewała się łzami
@Rosalinea: no dokladnie przydaloby sie wiecej prawdziwych zadymiarzy. Nie pojmuje czemu ludzie biora te wszystkie zachowania uczestnikow tak na serio. Przezywaja jakby to dzialo sie naprawde i kazdego wyzywaja od falszywcow w zaleznosci od tego jak wiatr zawieje. Nie ogarniam tego juz jest 4 edycja a widzowie jakby dalej nie ogarniali ze w tym programie ludzie graja (zwlaszcza w tej edycji) i maja #!$%@? na jakies relacje. Zamiast cieszyc sie z
@EfiePL: @deyna123: Mi chodziło o to że nie lubię ludzi, którzy idą do celu po trupach tak jak Wiiki. To że świadomie gra na czyjś uczuciach żeby osiągnąc swoj cel to jest okey ale jak grupa ją nie akceptuje to sie #!$%@? z żalu łzami zalewała. Chodziło mi o to jaką jest sukowatą osobą. Najzwyczajniej w świecie jest mi żal naiwnego tenisisty i tyle. To że się ładuje dupskiem na