Wpis z mikrobloga

Fałszywa Wiki się rozkręca. Żeby utrzymać sie w hp zwróciła w głowie Miłoszowi. Robiła co mogła
biegała za nim, lizała sie z nim, mówiła o tym że mu ufa i zapewniała o rodzącym sie uczuciu. Zakłamana cwaniara. Na ta chwilę mówi tylko że mu ufa. Reszta poszła w zapomnienie bo do niczego nie jest już jej to potrzebne. Wyczuła teraz szanse u Łukasza bo do tej pory był dla niej poza zasięgiem i co??? już mu się z dupskiem pcha. Myślę że
#hotelparadise
  • 26
  • Odpowiedz
@mariola2210: przeciez ten Milosz ma to wszystko w dupie on nie jest zraniony XDDD Zanim Wika zaczela #!$%@? to sam smial sie z tych zenujacych tekstow starej gwardii o niej zamiast bronic swojej partnerki. No blagam nie daj sie w to wciagac. Tam wszyscy grają i sa falszywi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deyna123: Ja to wiem że wszyscy tam grają bo inaczej długo by się rajem nienacieszyli. A co do Miłosza to wydaje mi się że On tak przy grupie udawał ze ma wywalone na nią żeby wrazie co zachował resztki twarzy. Jeżeli Wiki by mu nie zawróciła w głowie to by nic nie zmieniał. W poprzedniej parze miał ciepłe papcie
  • Odpowiedz
@deyna123: @mariola2210: mariolcia liczyla na poklask, a tu wykopki ją zlinczowały xD juz kiedy radziłem zebym wracala do grazyn na fb. Tu wkońcu są jakies dymy, a nie slodko pierdzace miłości jak u bibora i sajmyna. Niech sie dzieje
  • Odpowiedz