Wpis z mikrobloga

@Rydzyk102 raczej tylko olejem przejadę. Jestem fanem olejowania drewna, prawie wszystko co robię ma taki finisz. No i wosk oczywiście.
Zawiasów nie będzie. Pokrywka będzie po prostu nakładana z góry. Mam baaaardzo mało czasu. Do piątku wieczorem to musi być skończone, a niestety mam mnóstwo pracy, prawdziwej pracy która daje chleb :P
@Rafalski45 dzięki! :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Recydywa: kurde fajnie to wygląda. No to jak do piątku to trzeba dobrze się sprężać. A na co łączysz wszystko? Czopy kołki lamele czy to są jakieś kątowniki?
No cóż najwięcej czasu zajmuje zabawa niestety ze swoimi rzeczami bo można kombinować ile wlezie.
@Rydzyk102 narazie wszystko połączone klejem D3, bez żadnych kołków itp. Na projekcie widać te krótkie poziome kliny. Natne rogi i je wkleję żeby wszystko elegancko trzymaly, a potem zetnę pionowo rogi i wstawię piony. Albo odwrotnie, sam nie wiem jak będzie to wyglądało lepiej, w jakiej kolejności. Wstawki mają być z ipé, to ciemne drewno także chyba nie będzie kolosalnej różnicy tak naprawdę.
@Polasz o nie, z tą żoną to tak bardziej dla ukazania faktu, że to może być ta. Żadnego ślubu, ja nie chcę obrączek, żeby nikt nie czuł się zbyt pewnie. Bez obrączek nie można przestać się starać:P
@Decode Niestety nie. Miałem kiedyś takie pomysły, trochę się bawiłem w instagramy, ale to mi odbiera całą frajdę z tworzenia. Większości swoich projektów zapominam nawet zrobić fotki:P
No i czas, przygotowanie ujęć to ogromna inwestycja, a ja ledwo znajduję chwilę w których mogę sobie trochę zniszczyć dłonie:P
@Recydywa: pożyjemy zobaczymy ( )
Nie rozumiem tylko tego "czucia się pewnie". Można przecież przestać się starać dla siebie wzajemnie, a zacząć się starać dla Was razem. Szkoda że nie mam na wykopie skryptu - zawołaj za 3 lata to bym chętnie zapytał się jak tam szkatułka ;)
@pu100stan: to kupisz na koniec chińszyzne z Wólki. Jak sam postukasz, popukasz, porzeźbisz i pokleisz to wyjdzie po kosztach własnych, a i model którego nigdzie na rynku nie dostaniesz, taką właśnie miarową dla Ciebie i nikogo innego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)