Wpis z mikrobloga

Mój kolega to fanatyk FaceIt. Pół mieszkania #!$%@? odznakami, najgorzej. Średnio raz w miesiącu kolega wpadnie na pomysł żeby otwierać skrzynki i potem prosi o przelewik na bułki, bo ma zero na koncie. W jego dwudziestodwuletnim życiu już z 10 razy prosił o przelewy. Tydzień temu zagrałem jakieś losowe MMy, to baba z enemy teamu jak tylko zobaczyła mój clan tag, to kazała skiny ściągać xD, bo myślała, że znowu bieda u domu.

Druga połowa mieszkania #!$%@? „Poradnikami Izaka”, „Szkoła Pasha Biceps”, „Anomaly Opening” xD itp. Co tydzień kolega robi zbiórkę na disie w pokoju esl, żeby skompletować najlepszych zawodników. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into ESEA, bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych subskrybcjach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje, to jeszcze siedzi na jakichś forach dla graczy i kręci gównoburze z innymi graczami o najlepsze skiny itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś kolega mnie #!$%@?ł, to założyłem tam konto i go trollowałem, pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty, typu „FaceIt to gówno”. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę GLOBAL, za #!$%@? 10 tysięcy postów.

#counterstrike #csgo #pasta #pastaowedkarzu #faceit #esl #esea #gambling