Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Kurde ale jestem zawiedziony. Panie @Kompulik powiedz mi pan, dlaczego? Dlaczego dałeś sobie #!$%@?ć pół roku biorac taki temat? Wiem że dał go patron, no ale mogłeś odmówić przecież. Zastanawia mnie jak można zrobić 10h podcast kryminalny gdzie nie ma absolutnie żadnej tajemnicy i przez 10h słuchamy o polityce? B co to za różnica kto zabił? Wiemy dlaczego, nie wiemy tylko kto personalnie to zrobił ale to bez znaczenia. Wiadomo na czyje zlecenie,jak wszystkie inne zabójstwa polityczne wtedy.

Temat był cholernie nudny, 2h życiorysu można było zamknąć w 15min, darować sobie wycinki gazet i wszystkich lektorów których nie #!$%@? nie idzie zrozumieć bo mają mikrofony z bazaru za 5zl albo nie potrafią czytać. Wiele osób zwróciło na to uwagę, także głośności są niedopasowane.

Dałeś się wrobić jakiemus oblakancowi historyczno-politycznemu w tak #!$%@? temat i jeszcze poświęciłeś temu pół roku a nas katowałes tym prawie 11h. Powtórzę, tu nie ma żadnej tajemnicy... Jedynie rozgrywki polityczne.

Jestem patronem, dalej będę bo szanuje za pracę, ale chyba musisz przestać dawać możliwość wyboru tematu i unikać takich nudnych politycznych gowien, bo to zwyczajnie jest cholernie nudne. Napracowałes się jak nigdy i powstał najgorszy film na kanale, jedyny który dostał ode mnie łapkę w dół, bo jestem zwyczajnie #!$%@? że dałem się nabrać, czekałem pół roku na zakalca.

Błagam, weź następny temat nawet tego zodiaka jak pisał ktoś w komentarzach, ale niech tam będzie jakaś zagadka,nie tak jak tutaj. I błagam bez lektorów o ile nie zatrudnisz profesjonalnych bo uszy krwawią jak się słucha doroslych ludzi którzy dukaja bo zwyczajne nie potrafią czytać, nie mówiąc już o jakości znowu czy o tak skomplikowanych rzeczach jak poprawne akcentowanie.

Reklamuje cię od zawsze wszędzie, dalej będę z zastrzeżeniem żeby nigdy nie słuchali tego podkastu. Widzę na YT w komentarzach tych co skończyli słuchać bardzo podobne opinie, większość uważa że to był podkast polityczny a nie kryminalny, imo warto wziąć to sobie do serca.

Ktoś z wykopu słuchał? Jakie opinie? #kryminalne #kryminalistyka #podcast
  • 2
  • Odpowiedz