Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Chciałbym sobie pojechać na weekend, na jakieś singletracki - mam fulla ale to raczej zabawka do xc bo przód 120 i tył 100mm skoku, umiejętności średnie forma też: spokojnie robię 30km po lasach, coś tam skoczę i podjadę ale odrywać się od ziemi nie muszę i chcę by było płasko lub bardziej w dół niż w górę. Możecie polecić konkretne pętle w Polsce np. na Glacensis? Srebrna Góra chyba nie dla mnie ;) Dzięki #kiciochpyta #rower #mtb #singletrack #enduromtb
  • 13
@pluszak_sruszak: jakie okolice? Bielsko lubię. Masz też rzut beretem z Bielska Szczyrk, jedno i drugie to typowe single do zabawy, z kolejką i w Szczyrku, i w Bielsku (tylko w Bielsku musisz się kawałek doturlać do kolejki, jeśli interesują Cię zielone, a nie czerwone i czarne trasy). Masz też Babia Góra Trails, gdzie jest ładny widokowy szlak. Otworzyła się niedawno Krynica Zdrój, jeszcze nie sprawdzałam. To te ode mnie z okolicy
@pluszak_sruszak: to jak dla mnie kieruj się na Beskid Śląski :) Zobacz w necie jak wyglądają trasy w Bielsku i Szczyrku i śmigaj. Według mnie Bielsko jest ciekawsze na początek z racji większego wyboru tras zielonych (nie wiem jak jeździsz, ale jeśli coś ogarniasz, to i na niebieskich się nie zabijesz, bo są takie akurat - tylko nie jedź sam, ale to akurat odwieczna zasada w bike parku) i niebieskich dla