Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non-serviam: projekt amazing numbers 8/8, nawet nie chwaliłem się rozwiązaniem bo uważam je za bardzo prostackie xd jedyny jego plus to to że dziala
nawet nie chwaliłem się rozwiązaniem bo uważam je za bardzo prostackie xd


@aphen: i tak nikt tego nie przegląda xD
Nie no czasem się to ogląda, bo nieraz fajne pomysły ludzie mają. Polecam czasem rzucić okiem, szczególnie na bardziej wyrafinowane kody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non-serviam: stopień easy było, czy fajne? Jak już rozwiązałem to tak, sporo warunków do sprawdzenia, można sobie poradzić z podstawową wiedzą o tablicach ifach i pętlach generalnie co mi się podoba to to że w innych kursach czy książce czytam o pętli for i niby wiem co to jest ale jak już mam wykorzystać w praktyce to może się okazać że trzeba się już delikatnie zastanowić, szczególnie przy nested loop a
@aphen: hyperskill jest w pytę. Samo czytanie nic ci nie da. Najlepiej czytać i robić coś z tym związanego.
Ja np. przerobiłem wzorce projektowe, a jak miałem teraz jakiś użyć to od nowa musiałem patrzeć co i jak i dopierdo jak zrobiłem sam to czuję, że się coś z danego wzorca nauczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rób te projekty one dadzą ci najwięcej.
Ja już praktycznie wszystko