Wpis z mikrobloga

Mirki pomijając że to nie ma sensu, ale chciałbym się pobawić w "tryb boga" w fmie. Jest taka możliwość? Czytałem o edytorze fm za 2 dyszki chyba można na steam to kupić i widziałem że zmiania się tam atrybuty piłkarzom (np na maksymalne 20 xd). I tak sobie wpadłem na pomysł żeby tak na luzaku wziąć jakiś klub z 4 ligi polskiej i kopać frajerów, bez wkurzania się na jakieś porażki, remisy itp. Porobiłbym sobie grajków z maks statami, kasiory na full. Da się tak?
#fm21 #footballmanager
  • 9
@Kadet20 brzmi jak totalna nuda, ale jak chcesz zboostować sobie jakiś mały klubik bez kupowania edytora to robisz po prostu na starcie dwóch menadżerów zamiast jednego, drugiego wsadzasz do city czy tam psg, kupujesz randomowego typka z drugiego zespołu za 50 milionów, menadżerem z city/psg kończysz karierę i bawisz się małym klubem z mega budżetem
@wuju84: Tak, to działa jak taki hot seat - najpierw jeden menadżer robi swoje, daje Kontynuuj i potem kolejny. Chyba nawet więcej niż dwóch menedżerów jednocześnie może grać
@wuju84 tak, na starcie można dodać więcej niż jednego menadżera. Wtedy gra przeskakuje od jednego klubu do drugiego. Nie wiem komu by się chciało tak grać na dłuższą metę ale można sobie tak dodać trochę kasy do budżetu jeśli kto ma ochotę na mniej uczciwe granie xd
@Kadet20: zaraz z takiej dupa druzyny zawodnicy beda w zainteresowaniu psg realu barcelony. Co chwile bedziesz odrzucac oferty i prowadzic rozmowy z zawodnikami bo beda #!$%@? ze odrzucasz oferty