Wpis z mikrobloga

@adrian-muffinz: Wariacie! Świetne pytanie pod które się podpinam. Chciałbym zwrócić jednak uwagę na niewłaściwy sposób zapisywania najwspanialszej waluty na świecie gdzie najpierw idzie „logotyp” a później kwota. Dla przykładu pozwól że ci objaśnię: £275. Ten mało znaczący błąd z pozoru jest ujmą dla mieszkańców i obywateli Imperium Brytyjskiego i na taki stan rzeczy pozwolić nie mogę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adrian-muffinz: na jakiej stronie te bilety? Jak cos w stylu viagogo to sa to strony sprzedajace z przebitka 4x.

Zasada jest taka ze jak masz membershipa to mozesz brac udzial w ballocie na szlagiery. Szanse sa nikle.ze cie wylosuja, zazwyczaj szanse wzrastaja jak jezdzisz na mecze nizszej rangi.

Normalne ceny biletów na MU wahaja sie w granicach 50-100f za mecz jesli dobrze pamietam jak raz tam bylem. Siedzialem po srodku na
@adrian-muffinz przed Covidem bywałem na stadionach MU,MC, Chelsea, Toty i Lpool. Kupowałem bilety po normalnych cenach czyli 45-55£ lecz miałem membership na wszystkie oprócz MC. Brałem udział w ballotach i udało mi się być na derbach Manchesteru na old Trafford I na mu-psg w LM, także nieraz się udaje. Nie wiem jak zmieniły się zasady po covidzie, ale jakbyś chciał sprawdzić jakieś bilety na MU to mogę poratować moim membership i Ci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adriano30: dokładnie tj piszesz. Dzięki za info. W UK jestem od roku ponad. Dopiero teraz od kilku tygodni zaczęli normalnie wpuszczać. To chyba zdecyduje się na tą kartę. Wydać średnią tygodniową pensje Brytyjczyka na bilet nie jest normalne
@adrian-muffinz Siema, zalogowałem się wczoraj na swój membership aczkolwiek chyba coś się pozmieniało i na każdy mecz trzeba się rejestrować na ballot, wolne bilety są jedynie na puchary. Btw odblokuj priv