Aktywne Wpisy

Eustachiusz +405

bronxxx +6
Dwa wielkie molochy ku uciesze plebsu robią sobie poligon, a biedota się cieszy. Trwa zimna wojna i nic innego. Nie wyścig zbrojeń, a zużywanie tego, co już się nie nadaje do użytku. Kolejny impuls do napędzania gospodarek. A wam wielkim znafcom wojny, aż się jaja gotują. Oni piją szampana za kulisami, zwykli ludzie giną, a wy dodajecie do tego ideologię xD uwazacie wujka usa za bohatera, kiedy on #!$%@? robi biznes życia




W miarę upływu tygodni, blokady i obostrzenia wciąż trwają, a ludzie tracą dochody i pomału swoje oszczędności.
Są w tej grupie też Ci, których po prostu już nie stać na codzienne potrzeby.
Jeśli martwisz się o to, że Ty lub Twoje dziecko nie możecie zjeść śniadania lub obiadu, napisz do mnie na priv bez strachu, poczucia winy i wstydu. Zrobię co w mojej mocy, aby pomóc. Gotowany posiłek, pudełko płatków, mleko, chleb, cukier, ser, dżem, cokolwiek by nie było, dołożę wszelkich starań, aby pomóc.
Nie czuj się zakłopotany, ponieważ wszyscy czasem potrzebujemy pomocy i jesteśmy teraz w tym razem.
Jeśli możesz pomóc jednej osobie, nakarmić ją lub jej dziecko, choćby chodziło o jeden posiłek, to skopiuj i wklej ten wpis na swoją ścianę, aby dać znać innym, że mogą przyjść do Ciebie po wsparcie!
#koronawirus #gownowpis #heheszki