Wpis z mikrobloga

Udało się kupić, Sony WF-1000XM4, zamówione czwartek a piątek już u mnie. Byłem na maksa sceptyczny jeśli chodzi o tego typu słuchawki aaaale potrzeba wygody i uwolnienia się od kabli oraz przejsciówek wygrała :D
Prosto z pudełka grały tak, że nic w uszy nie bolało. Bas wcale nie przeszkadzał, wysokie troszkę w tyle ale tutaj przychodzi z pomocą korektor, więc można poprawić wedle uznania czy przyzwyczajeń.
Na duży minus wykonanie pudełka, które w dotyku jest tanie, delikatne i strach go dotykac. ANC działa bardzo dobrze, na poziomie Sony - bez zastrzeżeń. Bardzo przyjemnie działają gesty czy wykrywanie mowy i automatyczne wyłączanie NC a wyłapywanie dzwięków otoczenia.
#sony #sluchawki #tws
cozaroznica - Udało się kupić, Sony WF-1000XM4, zamówione czwartek a piątek już u mni...

źródło: comment_16320861184l2RMsRROBM6rgHJwFmn4E.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Byłem na maksa sceptyczny jeśli chodzi o tego typu słuchawki aaaale potrzeba wygody i uwolnienia się od kabli oraz przejsciówek wygrała :D


@co_za_roznica: zupełnie niesłusznie byłeś sceptyczny, szczególnie że w temacie twsów można być zadowolonym i z 10x tańszych (pic rel) ( )

Natomiast te soniacze kupuje się dla ANC, bo to absolutny top jak chodzi o twsy, a jak chodzi o słuchawki bt w ogóle
Atreyu - > Byłem na maksa sceptyczny jeśli chodzi o tego typu słuchawki aaaale potrze...

źródło: comment_1632086808LHzoHKZh573R4rwa23rqFk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Atreyu: Z doków korzystałem z Fiio FH5, w domu z AT AD900X a w biurze Beyery DT770 xD więc mocno i od zawsze kabel i wszystko co po BT to nie gra i dwa lata temu może faktycznie tak było ale aktualnie jezu, TWS są tak wygodne w parze z tym NC, że nie mogę się doczekać każdej okazji, żeby je założyć xDD
  • Odpowiedz
@co_za_roznica: u mnie Starfieldy, ATH W1000Z czy Sundary, a jak coś robię, nad czymś pracuje, albo nawet krzątam się w kuchni to wygoda twsów jest jednak nie do opisania - także doskonale cię rozumiem ( )
  • Odpowiedz
Posiadają również dodatkową opcje - nie wykrywają odgłosów marudzenia dziewczyny. Jeśli macie taki problem to świetnie się sprawdzą d^_^b
  • Odpowiedz
@Atreyu: Ja kupiłem MX4 nie dla ANC, ale mają topową baterie, bezprzewodowe ładowanie, najlepszą aplikację... A jakość dźwięku cóż, zobaczmy
  • Odpowiedz
@bomba4: ujdą, nie tłumią jak comply, ale nie ma za bardzo wyboru, kupiłem także kilka rodzai silikonowych ale ich nienawidzę bo wzrasta mi ciśnienie i odczuwam jakby kroki podczas chodzenia.
  • Odpowiedz
@skaza: a w porównaniu do stockowych? Duża różnica w dżwięku i tłumieniu? Trochę mi się nie widzi kupować co chwila nakladek za taki hajs, zwłaszcza, że słuchawki tanie nie były
  • Odpowiedz
@bomba4: ja i tak z wszystkich wycinam błonki/siateczki, istota jest w dopasowaniu i tłumieniu dzwięków z zewnątrz. Nie tłumią tak dobrze, po 50 włożeniach zaczynają tracić sprężystość.
  • Odpowiedz