Wpis z mikrobloga

  • 9
Zrobiłem rewatch great teacher onizuka, coś wspaniałego ocena 9 w pełni zasłużona, teraz już takich anime nie robią, ach te lata 90 i początek 2000.
Jak macie takie starsze dobre anime to podzielcie się :)

#anime #animedyskusja
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 4
@Amenotejiikara akurat tego to ci nie powiem, oglądałem wyłącznie anime, zacny tytuł, ale polecam najpierw obejrzeć prequela, ja się o prequelu dowiedziałem po obejrzeniu onizuki,
prequel--- Shonan Junai Gumi!
Jak masz jakieś pytania to z chęcią odpowiem
  • Odpowiedz
@Perke: pytań co do anime raczej nie mam, lubię sam je odkrywać.

ach te lata 90 i początek 2000.

Natomiast co do poleceń takich starszych z tych lat mam - Elfen Lied, Monster, Ghost in the Shell, Ninja Scroll, Cowboy Bebop
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Amenotejiikara Cowboy bebop zacny tytuł u mnie ma 10 i do końca życia miejsce w kokoro, ninja scroll też za mną tak samo ghost in the Shell, monster i elfen lied planuję, btw a oglądałeś Triguna?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@CralencSeedorf: czyli pewnie raczej zabiorę się za mangę jak już, chociaż to pewnie nie prędko bo najpierw planuję wszystkie party JoJo ( ͡° ͜ʖ ͡°

Eee dej spokój nieźle anime ale dla mnie startu nie ma do onizuki
  • Odpowiedz
@CralencSeedorf: kolega OP mówił o latach 90 i początku 2000. Rok 2004 był już kawał czasu temu i zaraz pyknie 20 lat, myślę że można mówić że to już stare ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą mi się podobało

@Perke:

oglądałeś Triguna?

Niestety nie, ale widziałem parę obrazków i podoba mi się estetyka głównego bohatera, może kiedyś się za to zabiorę.
Swoją drogą skoro
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@CralencSeedorf space dandy mówi to panu coś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) oczywiście żartuje, robiłem też ostatnio rewatch haijime no ippo ahhhhh
  • Odpowiedz