Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że taki Iphone 13 jest 4x droższy od np. Realme 8, a ma podobne parametry?

Z tego co widzę, różnice są niewielkie, część na korzyść jednego, część drugiego - Iphone tylko 12m gwarancji producenta i na stronie sklepu nie podają układu graficznego i pojemności bateriiXD ale na + ma ładowanie bezprzewodowe.
Serio pytam, nie interesują mnie takie gadżety, to tylko firma?

#iphone #realme #telefony
  • 14
@settembrini777: Płacisz za system. AndroSYF wszędzie. Zaraz miłośnicy gowna się zleca i będą bronić. Zobacz ile kosztują takie same flagowe na androSYFie.
Siostra kupiła mamie Realme. Kosztowa coś koło 1,2k pln. Jest tak zajebisty, ze gubi zasięg i problem z głośnikiem. Telefon na cztery miesiące. Siostra kupiła za 1,5k chińskie gowno na androSYFie w maju. Teraz już szuka nowego telefonu. Teraz kupi damsunga. Uważa, ze problemów nie będzie. A chciałem jej
kurde faktycznie, nie widać różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Iskaryota: Łejdaminyt!
Sprawdzałem na xkom:

Iphone 13 Pro: RAM 6 GB, 120 Hz, 2778 x 1284, Litowo-jonowaXD, Gwarancja 12m, Stal nierdzewna - ramka,
UHD 4K (do 60 kl./s), Slow Motion FullHD 1080p (do 240 kl./s), 458 ppi, Układ graficzny?

Realme 8 GTL: RAM 8 GB, 120 Hz, 2400 x 1080, 4300 mAh, Gwarancja 24m,
@settembrini777 na papierku wszystko może ładnie wyglądać, dopiero samo użytkowanie telefonu pokaże co są warte. Sam używałem kiedyś telefony z półki budżetowej, ale po tym jak kupiłem samsunga s8, stwierdziłem że nigdy więcej budżetowego telefonu, może i mają ładną specyfikację, ale co z tego jak po roku już zamula. A przy flagowcu ma się spokój na kilka lat, teraz zamierzam kupić sobie iphona 13. A który z producentów telefonów na Androidzie daje