Wpis z mikrobloga

@SynestetycznyEstetyczny wziąłem i napisałem witaj świecie, później kalkulator, później wypożyczalnie aut, później sudoku solvera z interfejsem graficznym, później fitatu w webie, później mikrobloga i trochę innych rzeczy i starczyło, żeby dostać robotę. Nie wiem, może z rok, półtora
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SynestetycznyEstetyczny: studia i bootcamp. Chociaż bootcamp jakoś super dużo mnie nie nauczył. Bardziej metodyki i dobrych praktyk i wpis do cv dzieki któremu zdobyłem pierwsza pracę (staż) i najwiecej to już w robocie
  • Odpowiedz
@SynestetycznyEstetyczny: ja zainteresowałam się programowaniem na studiach niezwiązanych z IT, oprócz studiów dziennych chodziłam także gdzieś do pracy, więc programowania uczyłam się tylko po godzinach. Magisterkę już sobie wzięłam trochę bliższą IT, więc miałam też na studiach kilka okazji by skrobnąć jakiś kod. Ogólnie wyjdą jakieś 4 lata takiej nieregularnej pracy własnej w wolnym czasie zanim dostałam pierwszą pracę jako deweloper. Wystartowałam do dużego korpo najpierw na staż, a potem wzięli
  • Odpowiedz