Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wieczna beka z kibiców kopanej co to się uruchamiają dwa razy do roku przy porażkach siatkarzy xdd

Ja czekam na brązowy medal, a wy tam cichutko czekać 4 lata na ZWYCIĘSKI REMIS XDDD oczywiście w eliminacjach, w których Niemcy czy inna Francja i tak zdobędą 28/30 punktów w grupie, Ach ta nieprzewidywalność kopanej XDD

Coś brzęczkujecie że nudno tak grać ciągle z tymi samymi, taka wąska czołówka siaty.. . Tak samo w kopanej czują się Brazylia, Argentyna, Francja, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Anglia;););) tylko ze tutaj to.my jesteśmy taką Francją;):):)

Już nawet nie wspomnę o tym chlewie na stadionach xd AREAEAEA SEBA DAWAJ RACE
MUSZE GO ZBIC BO JEGO SZALIK MA INNY KOLOR!!1
W siatce to wiadomo, całe rodziny się bawią, kulturka, doping niezależnie od wyniku, wysoki poziom

Różnica klas

#siatkowka #mecz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6146e913942c94000b1dd3d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: ale nikogo to nie obchodzi XD wracaj ogladac ten pseudosport dla paralitow. Siatkarze to sportowcy którzy nie łapali się na żądny normalny sport w liceum przez brak inteligencji. Wiec została im siatkówka „skacze, odbijam, uderzam, skacze odbijam, uderzam” jak się grało w pilke z siatkarzami to jedyne co potrafili to walić przed siebie. Dawałeś takiemu pilke to wiesz ze piłka będzie leciała na polowe przeciwnika. Tak samo w kosza -
CynicznaLoszka: Beka to jest z kibiców o których gracze nawet nie wiedzą że ktoś taki istnieje xd kibicujesz siatkarzom a oni nawet nie wiedzą że istniejesz. Bo mają to w dupie. Jakbyś miał raka i nie miał nóg też by to mieli w dupie. Dla nich jesteś tłem na ich sukcesy xd jakbyś zginął w wypadku nawet by się nie dowiedzieli xd to jest prawdziwa beka. Ludzie z których 99.9999% nic