Wpis z mikrobloga

@bigger: a jaki jest rekord? 377kkm zrobili w jednym roku. To wychodzi 1k km dziennie ponad ( ͡° ͜ʖ ͡°) fizycznie juz problem takie dystanse przerobic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bigger: dla dostawczaka przebiegi jak w tym actrosie są też realne, ale w Polsce zupełnie nieopłacalne bo do tego trzeba by 2-3 kierowców zatrudnic na jedno auto.

W niemczech taxi robią po 150-200k rocznie jak dobrze idzie. I wiekszosc po miescie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bigger: ja jest ze stycznia 2020 to ma juz 21 miesięcy. Wychodzi 15k km miesiecznie czyli jakieś 500km dziennie. I to już nie jest tak dużo jak się wydawalo

To jest autostrada z krakowia do Wrocławia i z powrotem
  • Odpowiedz
@bigger: podpowiem że to nie jest wcale tak, że auto nie było gaszone, 20 dni x 1500km x 12 miesięcy to 360k, wiem bo takie przebiegi robiłem. Faktycznie trzeba jechać 16h dziennie czasem dłużej ale to nie jest wyczyn. Chłopaki co wożą Polaków do pracy za granicę do DE/NL potrafili najechać 500k w rok jednym autem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Aerwin no tak.
Jak dobrze pójdzie w poniedziałek będę miał dowod I datę szkody więc będziemy wiedzieć ile dokładnie jezdzil.

Ale to wez mi powiedz jeszcze czemu aktualnie na otomoto nie ma żadnego dostawczaka z 2020+ z przebiegiem 300kk+

Nie ma.

Z przebiegiem 200kkm+ są dwa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz