Wpis z mikrobloga

Ukraina - pojawiają sie świadkowie, którzy twierdzą, że to nie UPA i Ukraincy zabijali Polaków, ale NKWD, Niemcy i sami Polacy na służbie niemieckiej (np. zbrodnia w Hicie Pienieckiej). Zeznania są zbierane i wydawane w ksiażce lub filmie aby rozwodnić odpowiedzialnośc ukraińskich nacjonalistów.
Polska - pojawiają się świadkowie twierdzacy , że to nie Polacy mordowali w Jedwabnem ale Niemcy. Cudownie odnalezieniu świadkowie pojawiają się w książce i filmie, które mają za zadanie podważyć odpowiedzialnośc polskich mieszkańców.
Rosja- Pojawiaj się świadkowie którzy twierdzą, że to Niemcy a nie NKWD mordowały w Katyniu. Pojawiają się żądania ekshumacji, którą pdobno blokuje Polska bojaca sie podważenia jej wersji. Wydawane sa ksiażki i filmy z ich relacjami - cel chyba wiadomy.

Człowiek, który potrafi patrzec na to analizujac to bez emocji widzi, że to sa bliźniacze mentalnosci, zachowania i sposoby wybielania zbrodni.
Ciekawe, że można tych podobieństw doszukać sie u nacjonalistów i komunistów.

#ukraina #jedwabne #historia #neuropa #4konserwy #bekazprawakow
  • 68
Podałeś jakieś przykłady z przeszłości niemające odniesienia do dzisiejszych realiów. Żydzi też mordowali Żydów i żadne przykrości ich nie spotykają.


@rybak17: Dzisiejsze realia sa jeszcze mniej korzystne ze wzgledu na wiekszy dostep mediów i oddziaływania przez nie. Do tego mamy nadszarpniety wizerunek przez konflikty na wielu kierunkach.

Czyli ktoś na nas pluje i mamy dalej udawać że pada dasz?


@rybak17: xd Przeicęz sam proponujesz dziąłania, które zwiększa to plucie.
Napisz
Dzisiejsze realia sa jeszcze mniej korzystne ze wzgledu na wiekszy dostep mediów i oddziaływania przez nie. Do tego mamy nadszarpniety wizerunek przez konflikty na wielu kierunkach.


@szurszur: To jak nam to dzisiaj zaszkodzi? Pojawi się artykuł w gazetach i co?

Przeicęz sam proponujesz dziąłania, które zwiększa to plucie.


Ale kto pluje? Co to za organizacje i wpływy? Nie odpowiadasz na pytania od początku.
A czy ja gdzieś pisałem że chce poprawiać
To jak nam to dzisiaj zaszkodzi? Pojawi się artykuł w gazetach i co?


@rybak17: To porównaj co sie działo kilka lat temu a co sie działo po tym gdy Izrael zaczał podnosic temat ustawy IPN.

Ale kto pluje? Co to za organizacje i wpływy? Nie odpowiadasz na pytania od początku.


@rybak17: Sam ignorujesz moje pytania a mnie to zarzucasz. Jezeli pytasz jakie organizacje to znaczy ,ze nie masz nawet podstaw
@szurszur:

To porównaj co sie działo kilka lat temu a co sie działo po tym gdy Izrael zaczał podnosic temat ustawy IPN.


I co takiego się wydarzyło? Mniej nas lubią?

Sam ignorujesz moje pytania a mnie to zarzucasz. Jezeli pytasz jakie organizacje to znaczy ,ze nie masz nawet podstaw wiedzy o temacie i trace czas.


Odpowiesz na proste pytanie? Nie każdy jest ekspertem od tych tematów.
@rybak17: Zadajesz pytania o to samo mimo uzykania odpowiedzi (pytanie o konsekwencje). Sam unikasz po raz kolejny odpowiedzi na moje. Wyglada na to, że trolowlaes w tym temacie, a ja dałem sie nabrac.
@szurszur:

To nie pytanie tylko z dzisiejszej perspektywy nic takiego wielkiego się nie wydarzyło

Sam unikasz po raz kolejny odpwwiedzi na moje


Przecież nie postawiłeś nawet jednego znaku zapytania w ostatniej odpowiedzi.