Wpis z mikrobloga

#grafjon

25. Tracę rachubę który to już WPIS.

Przedmowa:


Dzień dobry kocpołuchy, dziś piękny dzień, pięknie słonko nam świeci.



Właściwie to można przeczytać na dwojaki sposób 1: "WSC" co jest błędne a drugi "WNS C" Co jest prawdziwe.

WNS CREW dokładniej jak by ktoś chciał wiedzieć. Dlaczego co jest ważne ? No z pewnością ważne dla odbiorców a raczej koneserów takich jak ja czy Ty istotne, jak nie najistotniejsze jest dlaczego? Dlaczego artysta zamarzył sobie, że akurat ta ciężarówka będzie jeździła z jego Tagiem i straszyła inne samochody? Dlaczego? Na te pytanie ciężko jest odpowiedzieć jak na każde które ma znak zapytania na końcu. Ale starając się ujednolicić masę krytyczną do której zmierza moja wypowiedź. Powróćmy do realnego świata.

Czemu zwracamy uwagę na 2 podspodne kreski?

Dlaczego artysta podkreślił to dwiema kreskami ?

Myślicie pewnie, że to dlatego by cały tag ładnie prezentował się wizualnie ? OTÓŻ NIE ! NIE MA NIC BARDZIEJ MYLNEGO NIŻ PATRZENIE W GRAFITI I MYŚLENIE O ESTETYCE ! (Znaczy są bardziej mylne rzeczy, ale nie do tego zmierzam) Więc pytacie, Herejon, To dlaczego 1? I tutaj możecie sami pomyśleć albo zaglądać w spoiler:


Na wyróżnienie w tym wrzucie również zasługuję kropka na końcu tagu, nie często się to zdarza, tutaj tylko zostaje nam się domyślać, czy to zakończenie Tagu, czy zakończenie serii tagów... nie wiadomo.

A bilans bieli jest podły, zaraz zmienię :) Pozdrawiam:

EDIT1:

NA ŚMIERĆ ZAPOMNIAŁEM! I pragnę dodać jedną bardzo ważną rzecz. Kiedyś jadąc pociągiem do warszawy gdzieś z ursusa, zauważyłem na ścianie (koło zachodniego gdzieś) że tam jest grafiti z 3 ciężarówkami i na tych narysowanych ciężarówkach są grafiti) Więc wniosek jest taki, że jak gdzieś tam robią WHOLE TRAINY to u nas w polsce planują robić WHOLE BUSESY
herejon - #grafjon

25. Tracę rachubę który to już WPIS.



Przedmowa:



SPOILER
SPO...

źródło: comment_0hHvYsWwe6CLFXnsIxx3aIUWy4sY02W1.jpg

Pobierz
  • 5