Wpis z mikrobloga

Czy jestem jedyną osobą na świecie która uważa że pomimo potwornego skoku w jakości gameplayu/grafiki i wszystkiego , wszystko po ps3 wydaje się robione jak by na siłe , żeby coś wypuścic ? Imo ps4 jakoś nie ma duszy , ten pad wygląda jak by na siłe chcieli coś nowego zrobić a nie koniecznie lepszego , ps4 też wydaje sie że ma duzo gorsze gry i tak jak by szybciej umarło ? Kiedyś też wydaje mi się że ps3 kiedyś było sprzętem dla wąskiej grupy ludzi , wsęsie ludzi którzy spotykałem na ps3 w latach 2011-2014 byli ogarnięci a teraz na tym ps4 to jakieś same maćki15pl co wyzywają i ogólnie jakaś dzieciarnia , a może to ja się już zestarzałem i to nostaliga ?
#playstation #playstation4 #playstation3
  • 7
@PsykoSmurfer: Jak PS4 nie ma duszy to co ma PS5 xD
Nie wiem ile masz lat, ale sam grając na ps3 w multiplayery między 2011 a 2015 rokiem byłem poniżej 16 roku życia. I masa ludzi wtedy była w dość podobnym wieku. Zwłaszcza w MW2, BO1 czy BF3. Różnica jest taka, że ps4 ułatwiło korzystanie z headsetów.
@Wookash071: @PsykoSmurfer: różnica jest jeszcze taka że ps3 kosztowało powyżej 3k, a PS4 nie przekraczało 2-2,5k więc od razu była bardziej przystępna.

Poza tym, prócz grafiki to nie ma żadnego skoku w grach od czasów ps2. Nadal interakcja z otoczeniem jest biedna, niektóre rozwiązania umowne w #!$%@?, a lustra z czasem przestały działać w grach. Już nie wspominając że z rzeczy kiedyś oczywistych jak new game plus robi się dlc.
@ciemny_kolor: Ale po latach ps3 nie kosztowało 3k. Nawet moj ojciec ten ostatni model kupił chyba w okolicy 1000zl w sklepie. Gdzie mi parę lat wcześniej slimke kupił nową za mniej niż 2k. 3k to może ta konsola kosztowała jak pierwszy resistance na nią wyszedł xD
Konsola na rynku wtórnym była tania, gry były tanie, multiplayer był DARMOWY. Wtedy też była masa dzieciarni. Sam pamiętam jak dostawalem wiadomości na priv od
@Wookash071: no tak, start tej konsoli to był dramat, większość wolała kupić Xboxa licząc się z płatnym multi. Z perspektywy czasu nawet dobrze się stało, bo Sony wygrało forsując nowy rodzaj nośnika. Później to i ja kupiłem nową Super Slim za 800 zł, ale do czasu wydania wersji Slim (czyli trzy lata od premiery), to ten sprzęt miał zaporową cenę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciemny_kolor: czy ja wiem. Sprzęt był bardzo drogi w pierwszym roku premiery, ale już w 2008 kupiłem sobie nowego fata za 1400zl z grą resistance 2. Cena była niezla nawet biorac pod uwagę same odtwarzacze blu-ray. Notabene działa do tej pory.