Wpis z mikrobloga

Bedoes zaprezentował się jako debil, ale ekscytacja nad Filipkiem to jakieś grube nieporozumienie. Wyszła mu jedna riposta, a reszta czyli teksty typu sam jesteś garnek; gruby cukier Ci spada; c--j ci w dupe chociaż to dla ciebie przyjemność nie ukrywajmy były żałosne jak na przeciętnego człowieka, a co dopiero na gościa zajmującego się freestylem. No chyba że zajmujesz się freestylem w gimnazjum. Moim zdaniem Bedoes wyszedł na buraka. Filipek może i szczery, ale mało bystry. No i pomimo chamstwa Bedoesa trzeba mu przyznać jedną rzecz. Filipek był totalnym stypiarzem i prawdopodobnie to byłaby jedna z jego ostatnich walk albo i ostatnia. Zaczął jednak dymić i zaraz się okaże, ze znajdą się jacyś chętni do walki z nim, będzie jakiś konflikt i tak to się kręci. Filipek się niby zasłaniał, że no on to tylko na pytania odpowiada, ale pewności czy jest niby szczery czy po prostu wyrachowany- ogarnął, że musi zacząć coś tam dymić bo inaczej już więcej nie zaistnieje, a nie ukrywajmy, że w fame jest w stanie coś zarobić tak żeby stać go było na dobre życie i zajmowanie się muzyką, z której pewnie i zarobi, ale już nie takie krocie). Na plus najbardziej Amadeusz- bezdennie głupi, ale ma swój urok, że chce się go oglądać- jak się nie zachłyśnie za bardzo sławą i propsem (bo to akurat jak na niego nowość) to może się na stałe stać taką gwiazdą, która niesie fame mma na plecach niczym rafon starego.
#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XD nie rozumiecie- Bedoes zachował się w stylu "To jest śmieszne jak twoja wypłata" to fakt. Ja tylko zwracam uwagę na to, że ten Filipek jakoś mnie nie zachwycił swoimi bystrymi ripostami, a przedstawia się go tutaj jakby jakoś przepotężnie zaorał Bedoesa- g---o a nie zaorał. Prawda jest taka, że Bedoes sam się zaorał c------m zachowaniem, ale nie mam pojęcia czemu Filipek zgarnia za to jakiś props skoro nie wyglądał jakby miał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azorek77: tutaj nikogo nie przegadasz bo po prostu w c--j ludzi nie lubi bedoesa i chce żeby w końcu upadł i sobie głupi ryj rozwalił.Ale propsowanie rapu Filipka,ktory swoją drogą zawsze był c-----y w opór to już trochę za mocne nawet jak na ten portal xD
  • Odpowiedz