Wpis z mikrobloga

Mireczki studiował ktoś we #wroclaw na #wwsi #horyzont albo #wsiiz #copernicus. Zastanawiam się nad studiami niestacjonarnymi magisterka na kierunku informatyka, specjalizacja sieci i systemy komputerowe. Obie uczelnie wydają mi się podobne. Szukam czegoś łatwego co nie będzie przeszkadzać w połączeniu z pracą, macie jakieś doświadczenia? Która uczelnia ma lepsze podejście do studenta? Na której można się łatwiej prześlizgnąć?
#studia
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Abaddon_2:

Na której można się łatwiej prześlizgnąć?

Nie wiem jak na tej drugiej ale jak wybierzesz pan wwsis to będziesz pan zadowolony. Dam reflinka jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Akira: Możesz powiedzieć coś więcej, czy uważać na jakichś profesorów? Słyszałem, że przedmioty można zaliczyć zaświadczeniem od pracodawcy, kojarzysz kogoś kto tak zrobił?
Wiesz czy większość studentów też ma wywalone na studia i przyszli po papierek?
Znalazł się ktoś kto nie zdał?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Abaddon_2: większość ma wywalone, nie słyszałem o opcji zaliczania przedmiotów zaświadczenie od pracodawcy, od roku już nawet tak praktyk zawodowych nie można robić. Mogę dużo powiedzieć bo kończę air w tym roku. Nie znam przypadku osoby która chciałaby skończyć i została przez kogoś uwalona. Nie zdasz to poprawiasz, a jak nie to warunek w przyszłym roku. Jest pewne grono wykładowców specyficznych ale to temat na dłuższą rozmowę.
Najlepszy obraz uczelni to