Wpis z mikrobloga

I lewactwo przy udziale YT ma już kolejny sukces, bo #kanalsportowy na 90% będzie już bardziej łagodny i poprawny politycznie (choćby przez nie podejmowanie niektórych tematów) niż był.
Nawet przywrócenie kanały, odbije się na dalszych odcinkach, bo gilotyna nadal wisi. Tak się tresuje.
Dziś widocznie już nawet nie można skrytykować trans, który walczy z kobietami, na szkodę kobiet (piękny feminizm ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Co za czasy, nie wierzę, a ja nawet konserwą nie jestem w żadnym calu. Po prostu brzydze się tylko cenzurą i poprawnością polityczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sport #bekazlewactwa #majastasko
27er - I lewactwo przy udziale YT ma już kolejny sukces, bo #kanalsportowy na 90% będ...

źródło: comment_1631860451HaL3tvVXpnNPU0HCrjsgxO.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@ponczek721:
zakładam, że to płeć społeczno-kulturowa. Czyli chyba normalny (fizycznie, genetycznie) facet może poczuć się kobietą .... i startować z kobietami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@27er: Ehh, jak jestem turboliberałem światopoglądowym, tak Ci idioci ze skrajnego lewa to mnie zawsze śmieszą i jednocześnie dobijają, bo sami szkodzą jakiekolwiek sensownej liberalizacji społeczeństwa. Z resztą, już w 2019 roku South Park miał z poruszanego tematu bekę, polecam odcinek S23E07 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak Ci idioci ze skrajnego lewa to mnie zawsze śmieszą i jednocześnie

@MannaR:
Śtaśko dla WIĘKSZOŚCI feministek nie jest żadną skrajnością, tylko wzorem (dostaje nagrody, jest zapraszana przez partie i wszystkie organizacje). A cały ruch feministyczny raczej nie jest skrajnością (skrajność to z 1% poparcia a nie 10).
To, co uważa i promuje dziś Staśko, jak lewica dorwie się do władzy, będzie prawem.
A to mnie trochę przeraża, mimo że serdecznie
  • Odpowiedz
@27er: Ja wciąż uważam, że Staśko siedzi w swojej bańce i mam nadzieję, że tak zostanie. I też chciałbym, żeby ktokolwiek odsunął PIS od władzy, ale tak jak mówiesz - wpadnięcie pod rządy Lewicy to też byłaby katastrofa. Całe szczęście nam to nie grozi xd
  • Odpowiedz
@27er: wczoraj nawet był tutaj fragment wywiadu Pana Quentina (Specjalnie z dużej) z Maherem. Pan Quentin widzi to jako fazy i znowu wrócimy niedługo do normalności. Ja się pod jego słowami rękami i nogami podpisuję.
  • Odpowiedz