Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#milosc #love #zwiazek #rozowypasek

Co myślicie o takim związku: zdrowa niebrzydka dziewczyna bierze sobie kalekę z porażeniem czterokończynowym, który nie mówi, nie chodzi, wszystko trzeba koło niego robić, porozumiewa się za pomocą komputera z syntezatorem mowy. Żenią się. Nie mają mieszkania. Na komunalne mają za wysokie dochody, a na kredyt ich nie stać. Robią zbiórkę i ludzie wpłacają im kasę, dzięki czemu kupują mieszkanie. Ten kaleka niby pracuje jako programista, choć jak dla mnie ciężko to sobie wyobrazić jak ktoś kto nawet pupy sobie nie podetrze, jest programistą, no ale mniejsza o to ...
Uprawiają seks można się domyślić jak, czyli na jeźdźca, ona na nim. Ona zachodzi w ciążę i rodzi zdrowego synka. Ojciec oczywiście nic przy synie robić nie będzie, no bo jak, wszystko spada na matkę. Teraz matka ma dwóch bobasów do opieki: swojego męża i synka. No ale ogólnie są zadowoleni z siebie, że spełnili swoje marzenia o dziecku. Oczywiście już zaczęły się kolejne zbiórki w internecie, no bo dziecko trzeba utrzymać.
Czy dla was to normalne, bo dla mnie to chore, że tacy ludzie się mnożą. No bo ja rozumiem jakby sobie sami żyli ciesząc się, że ludzie im mieszkanie zasponsorowali. Ale oni dziecko sobie zrobili. I teraz dziecko ma ojca kalekę co kompletnie nic przy nim nie zrobi, bo przy nim trzeba robić wszystko. Kobieta ma teraz dwie pupy do podcierania.
I przede wszystkim jak to się ma do promowanej na tej portalu nienawiści do kobiet, że kobiety lecą tylko na wygląd i kasę. A jednak ta sobie wzięła biednego kalekę i wygląda na szczęśliwą. O co tutaj chodzi?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6142fe3d942c94000b1dcc58
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
BiałyBizon: Jakaś jebnięta ta laska. I nie pisze tego żeby się z kogoś naśmiewać. Po prostu trzeba mieć nierówno pod deklem żeby wychodzić za kalekę i do tego ryzykować że urodzi się kalekie dziecko. Tutaj akurat urodziło się zdrowe, ale zanim zaszła w ciąże nie miała o tym pojęcia czy będzie, więc zajebiście wiele ryzykowała xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz