Wpis z mikrobloga

Gdyby p0lki były (a właściwie są) pokemonami to by się nazywały "cringe" - ostatnio to słowo słyszę na ulicy kiedy jakiś #przegryw lub #spermiarz próbuje powiedzieć komplement lub w jakikolwiek sposób zaimponować dziewczynom.

Patrzcie na to: Facet stara się przyjąć narzuconą rolę w społeczeństwie - bo na sygnały czy zagadanie zapewne nie dożyje - próbuje jakoś zainicjować relację - (no metodami naprawdę dobrymi, a czasami złymi...) Liczy się intencja, odwaga co? A tu takie gunwo! P0lki są wręcz obrażone, że taki przegryw >190 cm próbuje zagadać! Obraz gdzie laska niższa o głowę do faceta olewa go "bo za niski" itd. jest właściwie już codziennością - szare myszki 3/10 mają wymagania równe dziewczynom 8/10. To po prostu śmieszne.

Powiedz komplement - źle, "żenada! żal cringe! Spróbuj poderwać - źle - "żenada cringe!" spróbuj zaprosić - albo "spierd#alaj, albo idź a potem udawaj "co ten poj%b ode mnie chce!"

Właściwie to wszędzie widzę pogardę w oczach u dziewczyn - w pracy także jej się doświadczyłem, mimo że nic absolutnie nie zrobiłem (na szczęście tej osoby nie ma - nie nie zwolnili jej tylko sama odeszła.)

A potem te same osoby płaczą na cafteriach "czemu mnie nikt nie podrywa?!", "czemu ci faceci nie mają jaj?!"

Oto co mam do powiedzenia wszystkim #spermiarz #przegryw i innym:

Skoro tak boli p0lki nasze zaznaczenie sobą obecności - to NIE PODRYWAĆ, NIE INTERESOWAĆ SIĘ, NIE ZAPRASZAĆ, NIE DAWAĆ ATENCJI w żadnej formie!

Zobaczymy co one zrobią, kiedy #chad zacznie olewać bo ma lepsze opcje, a tu tylko atencja od psiapsiółek (która jest niewiele więcej warta od atencji przegrywów)... ale pewnie mój apel nic nie da, bo większość facetów sprzedałaby swoją duszę za pomacanie cyca....

W każdym razie - skoro taki ból powoduje nasze próby pokazania siebie - to my olewajmy je... skoro one żyją atencją, to obetnijmy ją.

Przez takie obrazy coraz częściej myślę że tindery i inne komunikatory powinny zostać zdelegalizowane.
Iluzja dostępu do chadów całego świata skutecznie zepsuła nasze p0lki.
One serio myślą, że one zasługują na chada mimo że mają mniej do zaoferowania od typowego przegrywa.
Państwo powinno interweniować chociażby jakimiś spotami społecznymi "że człowiek z wadami to wciąż człowiek, a nie nic nie warty śmieć".

Myślałem że żyję w bańce informacyjnej - bo jak tak może być, że 99% moich relacji z kobietami potwierdziło blackpill?
Spróbowałem odejść od tej bańki - która okazała się rzeczywistością.
It's over and never began.

#blackpill
  • 9
@Zly_CzlowiekXD: nieskuteczne, bo liczy się kto mówi a nie co mówi

Dla zobrazowania przytoczę tu jeden z najbardziej blackpillowych motywów jakiego świadkiem byłem w swoim życiu. Otóż mieszkałem sobie kiedyś w akademiku z jednym Chadem - chad jak to chad miał wierne grono adoratorek. Pewnego pięknego dnia #!$%@? w trzy dupy wpadli na kolejny genialny pomysł, żeby zjeżdzać po schodach na takiej szufladzie która była pod łóżkiem. No i kolega czad
@m_ney: i dlatego piszę: skoro p0lki mają nas gdzieś (i nawet nie chcą oddawać szacunku) to trzeba zacząć je mocno olewać. Gdyby chady wreszcie przestaliby zwracać uwagę na femoidy poniżej 5/10 to by każdemu żyło by się lepiej... ale jest jak jest i trzeba zmiany zaczynać od siebie. Np. ja już nigdy nie powiem komplementu ani nie zaproszę na randkę skoro ich to boli.
@Zly_CzlowiekXD: przecież oni mają na to #!$%@? - dla niż najważniejsze jest to że się dobrze bawią - i to w całej rozciągłości

ruchają sobie dobre szmaciska a szarym myszkom mieszają w głowach - jak zbraknie dobrej suki to myszka może #!$%@?ć pęto
@pawel8989: jeżeli odejmujesz im człowieczeństwa - bo zwierzętom brak przecież intencjonalności - to nie możesz ich za nic winić bo działają z instynktów a nie przemyśleń