Wpis z mikrobloga

@KOLEGAMAMY: Masz jakieś rady dla tych co chcą coś kupić ale nie mają znajomości a motoryzację i jej specyfikę znają pobieżnie tylko z internetu? Wiadomo że sprawdzić auto przez jakaś firmę tym się zajmującą, ale jeszcze przed tym działaniem można zmniejszyć ryzyko wtopy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luxkms78: polecam obejrzeć sobie kilka odcinków Motodziennika na YT (Jacek Balkan). W każdym pod koniec jest sprawdzenie samochodu przed zakupem, można podpatrzeć na co zwracać uwagę. Poza tym to chyba najlepszy program motoryzacyjny na polskim YT.
  • Odpowiedz
@luxkms78: Generalnie żaden. Do komisu się jedzie wybadać jakieś modele, które Ci się podobają, a następnie szukać takich modeli, tylko że od prywatnych właścicieli. U handlarzy będą raczej słabe auta, po odpicowaniu, bo dobre auta im się nie opłacają.
  • Odpowiedz
@luxkms78 W porządku komis jest koło kościoła Arka Pana, reszty nie polecam nikomu. Kupowałem używane auto w tym roku i mała rada: odświeżaj cały czas otomoto, 30 minut po pojawieniu się dobrego ogłoszenia praktycznie już nie ma szans na kupienie samochodu, musisz być pierwszym zainteresowanym inaczej nie ma szans, fury co stoja dłużej niż 3 dni to szrot.
  • Odpowiedz
  • 2
@luxkms78 @czwartkowiec Dokładnie..ja tak robiłem i po 2.5 miesiącu kupiłem takie jak chciałem. Komisy to szrot. Wiem że kusi kupno ale daj sobie spokój i na chłodno wszystko bierz. Osobiście wydałem 450zl na raporty Autodna xD
  • Odpowiedz