Wpis z mikrobloga

@luke4539: ja też się nie znam. Natomiast pytanie jest takie czy to ma trochę tylko z wyglądać na scramblera czy też okazjonalnie jeździć w terenię? Bo jeśli jeździć to royal enfield jeśli wyglądać to Ducati scrambler, BMW r ninet Urban Gs i zasadniczo wszystko inne jednak ani to w teren ani to nie ma wyglądu terenowego. To są takie trochę inaczej wyglądające neked bike
  • Odpowiedz
@luke4539: to poszukaj na YouTube stronę świata motocykli i oni tam zrobili porównanie kilku scramblerów filmik nazywa się... Najlepszy scrambler 2019.

Przy okazji uwierz mi jazda w terenie po polnych i leśnych drogach wcale nie szybka daje więcej frajdy niż jazda po asfalcie. A jak będziesz się kręcił w okuł komina to po co tobie 200 vmax?
  • Odpowiedz
@luke4539: najbardziej chillowe są motocykle nisko obrotowe. Jedziesz na takim on równo chodzi. Ostatnio jechałem na HD WLC ten to miał niskie obroty i był słaby i powolny ale na nim nawet ci nie zależy aby jechać szybko.
Ja na z moim gustem i podejściem kupił bym jeśli scramblera to tylko royal enfield a 500 trial. 26KM pojedzie w każdym terenie na asfalcie 125km/h max. Jednomiejscowy ale jak coś to można
  • Odpowiedz